TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman Finkers is de laatste gast in het programma van André van Duin. Met de oldtimer rijden ze naar Theater Hof 88, in Finkers' geboorteplaats Almelo. Het theater heeft zelfs een zaal naar de artiest vernoemd als cadeautje voor zijn zestigste verjaardag, acht jaar geleden.
Tijdens het ritje in Bij Van Duin op de Achterbank vertelt hij dat hij per ongeluk cabaretier is geworden. Zijn vader had graag gewild dat hij de meubelzaak zou overnemen. Zelf dacht Finkers eerder aan schrijver of fietsenmaker. Hij schreef gedichten waar mensen om moesten lachen. Daarom gaf een vriend hem op voor het Delftse Cameretten Festival (1979) en Finkers viel flink in de prijzen. Wel deelde hij voorafgaand aan zijn optreden nog even de folders uit voor vaders meubelzaak.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'