TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman Finkers is de laatste gast in het programma van André van Duin. Met de oldtimer rijden ze naar Theater Hof 88, in Finkers' geboorteplaats Almelo. Het theater heeft zelfs een zaal naar de artiest vernoemd als cadeautje voor zijn zestigste verjaardag, acht jaar geleden.
Tijdens het ritje in Bij Van Duin op de Achterbank vertelt hij dat hij per ongeluk cabaretier is geworden. Zijn vader had graag gewild dat hij de meubelzaak zou overnemen. Zelf dacht Finkers eerder aan schrijver of fietsenmaker. Hij schreef gedichten waar mensen om moesten lachen. Daarom gaf een vriend hem op voor het Delftse Cameretten Festival (1979) en Finkers viel flink in de prijzen. Wel deelde hij voorafgaand aan zijn optreden nog even de folders uit voor vaders meubelzaak.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek