TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wat is er leuker dan gezellig babbelen over humor?", zegt André van Duin in het Algemeen Dagblad. Zijn nieuwe tv-programma Bij Van Duin op de Achterbank is het initiatief van de komiek zelf.
Hij spreekt collega's - komieken en cabaretiers - onderweg naar hun optreden in het theater. Plaats van handeling: de achterbank van een oldtimer. Het spreekt vanzelf dat de gesprekken over het vak gaan, maar zijdelings komen ook andere levensvragen op een gezellige manier aan bod. Zoals met de eerste gast Youp van 't Hek, onderweg naar Carré. Hoe ziet hij zijn leven als pensionado voor zich?
De reeks heeft zes afleveringen. De komende weken zijn Herman Finkers, Brigitte Kaandorp, Peter Pannekoek, Jochem Myjer en Tineke Schouten de metgezellen van Van Duin op de achterbank.
Bij Van Duin op de Achterbank is vanaf vrijdag 10 februari wekelijks te zien om 21:20 uur op NPO 1.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen