TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
"Wat is er leuker dan gezellig babbelen over humor?", zegt André van Duin in het Algemeen Dagblad. Zijn nieuwe tv-programma Bij Van Duin op de Achterbank is het initiatief van de komiek zelf.
Hij spreekt collega's - komieken en cabaretiers - onderweg naar hun optreden in het theater. Plaats van handeling: de achterbank van een oldtimer. Het spreekt vanzelf dat de gesprekken over het vak gaan, maar zijdelings komen ook andere levensvragen op een gezellige manier aan bod. Zoals met de eerste gast Youp van 't Hek, onderweg naar Carré. Hoe ziet hij zijn leven als pensionado voor zich?
De reeks heeft zes afleveringen. De komende weken zijn Herman Finkers, Brigitte Kaandorp, Peter Pannekoek, Jochem Myjer en Tineke Schouten de metgezellen van Van Duin op de achterbank.
Bij Van Duin op de Achterbank is vanaf vrijdag 10 februari wekelijks te zien om 21:20 uur op NPO 1.
Dit kun je allemaal verwachten van het Eurovisie Songfestival 2025
13:54Zijn Svea en Joey na de opnames van Married at First Sight nog samen?
13:24Zo loopt het eerste seizoen van I Kissed a Girl op Videoland af
10:28Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal
10:02MAFS: Dennis loopt boos weg tijdens gesprek met Stefan en Eveline