TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wat is er leuker dan gezellig babbelen over humor?", zegt André van Duin in het Algemeen Dagblad. Zijn nieuwe tv-programma Bij Van Duin op de Achterbank is het initiatief van de komiek zelf.
Hij spreekt collega's - komieken en cabaretiers - onderweg naar hun optreden in het theater. Plaats van handeling: de achterbank van een oldtimer. Het spreekt vanzelf dat de gesprekken over het vak gaan, maar zijdelings komen ook andere levensvragen op een gezellige manier aan bod. Zoals met de eerste gast Youp van 't Hek, onderweg naar Carré. Hoe ziet hij zijn leven als pensionado voor zich?
De reeks heeft zes afleveringen. De komende weken zijn Herman Finkers, Brigitte Kaandorp, Peter Pannekoek, Jochem Myjer en Tineke Schouten de metgezellen van Van Duin op de achterbank.
Bij Van Duin op de Achterbank is vanaf vrijdag 10 februari wekelijks te zien om 21:20 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'