TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een leven waarin ze keramiek maakte en daar les in gaf, is Hilde Groen nu schaapherder. Althans, in de zomermaanden. Dan leeft ze als nomade met haar kudde van meer dan 250 schapen op het Ketliker Skar, een natuurgebied in de buurt van Heerenveen. Aan BinnensteBuiten vertelt ze over het plezier dat ze beleeft aan die manier van leven.
Van vroeg in de ochtend tot zonsondergang leidt ze de schapen naar een volgende plek om ook daar te grazen, waardoor de biodiversiteit van het landschap behouden blijft. De schapen overnachten in een mobiele schaapskooi. Zo zijn ze beschermd tegen de wolf, die ook in dit gebied leeft.
Chantal en Merijn wonen met hun drie kinderen in Groot-Ammers; ze laten hun Pippi Langkous-achtige huis met moestuin zien.
Waarom is De Hanslers nog niet verlengd? Evert Santegoeds heeft zo zijn vermoedens
13:42Welmoed Sijtsma keert terug bij Goedemorgen Nederland
12:14Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom