TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een bezoek aan het Biltse landgoed Beerschoten op woensdag is BinnensteBuiten dit keer een paar kilometer verderop, in de tuin van Slot Zeist. Niet geheel toevallig is dat op de dag dat The Passion daar plaatsvindt.
Kees werkt voor de gemeente en zorgt ervoor dat de bomen rondom het slot in topconditie blijven. “Voor bomen zorgen is het leukste wat er is”, vindt hij.
Zijn collega Renate vertelt over de bloemperken en legt uit welke functie die hebben voor dieren én voor mensen. Verder toont ze de imposante waterpartijen en vele doorkijkjes.
Met de Paasdagen voor de deur buigt Chef-kok Sharon de Miranda zich over een paasontbijt. Ze bezoekt de familie Van Middelaar, die als geen ander weet hoe je een ontbijt maakt met Engelse scones met clotted cream.
Partnerbijdrage
Ongeneeslijk zieke Jade Kops (19) kondigt volgende fase aan: ‘Heftige dag’
10:21GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'