TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een bezoek aan het Biltse landgoed Beerschoten op woensdag is BinnensteBuiten dit keer een paar kilometer verderop, in de tuin van Slot Zeist. Niet geheel toevallig is dat op de dag dat The Passion daar plaatsvindt.
Kees werkt voor de gemeente en zorgt ervoor dat de bomen rondom het slot in topconditie blijven. “Voor bomen zorgen is het leukste wat er is”, vindt hij.
Zijn collega Renate vertelt over de bloemperken en legt uit welke functie die hebben voor dieren én voor mensen. Verder toont ze de imposante waterpartijen en vele doorkijkjes.
Met de Paasdagen voor de deur buigt Chef-kok Sharon de Miranda zich over een paasontbijt. Ze bezoekt de familie Van Middelaar, die als geen ander weet hoe je een ontbijt maakt met Engelse scones met clotted cream.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw