TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met Prinsjesdag voor de deur blikt Blauw Bloed-deskundige Bodo Breg terug op de modetrends van de afgelopen twintig jaar.
Voor - vooral - vrouwelijke politici is het dé dag om een statement te maken met hun kleding. Zo droeg BBB-leider Caroline van der Plas in 2022 een hoed met een boerenzakdoek als steun aan de boeren, terwijl voormalig Partij voor de Dieren-leider Marianne Thieme zich in een jurk met daarop namen van vleesvervangers afzette tegen de vleesindustrie.
De koninklijke familie kleedt zich op Prinsjesdag neutraal: de mannen in jacquet, de vrouwen meestal in een japon en met hoofddeksel. Koning Máxima doorbrak de lange jurkentraditie, die koningin Emma eind negentiende eeuw inzette, vorig jaar met een abrikooskleurige pantalon en bijpassende top.
Deze aflevering van Blauw Bloed is op zaterdag 14 september 2024 om 20:05 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle
14:45Dit is de reden dat het NOS Journaal van 20:00 uur vrijdag 6 februari uitwijkt naar NPO 2
14:26Zo kijk je gratis én live naar de Super Bowl 2026
14:17Wanneer is de finale van Pandora op televisie te zien?