TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met Prinsjesdag voor de deur blikt Blauw Bloed-deskundige Bodo Breg terug op de modetrends van de afgelopen twintig jaar.
Voor - vooral - vrouwelijke politici is het dé dag om een statement te maken met hun kleding. Zo droeg BBB-leider Caroline van der Plas in 2022 een hoed met een boerenzakdoek als steun aan de boeren, terwijl voormalig Partij voor de Dieren-leider Marianne Thieme zich in een jurk met daarop namen van vleesvervangers afzette tegen de vleesindustrie.
De koninklijke familie kleedt zich op Prinsjesdag neutraal: de mannen in jacquet, de vrouwen meestal in een japon en met hoofddeksel. Koning Máxima doorbrak de lange jurkentraditie, die koningin Emma eind negentiende eeuw inzette, vorig jaar met een abrikooskleurige pantalon en bijpassende top.
Deze aflevering van Blauw Bloed is op zaterdag 14 september 2024 om 20:05 uur te zien op NPO 2.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg