TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met Prinsjesdag voor de deur blikt Blauw Bloed-deskundige Bodo Breg terug op de modetrends van de afgelopen twintig jaar.
Voor - vooral - vrouwelijke politici is het dé dag om een statement te maken met hun kleding. Zo droeg BBB-leider Caroline van der Plas in 2022 een hoed met een boerenzakdoek als steun aan de boeren, terwijl voormalig Partij voor de Dieren-leider Marianne Thieme zich in een jurk met daarop namen van vleesvervangers afzette tegen de vleesindustrie.
De koninklijke familie kleedt zich op Prinsjesdag neutraal: de mannen in jacquet, de vrouwen meestal in een japon en met hoofddeksel. Koning Máxima doorbrak de lange jurkentraditie, die koningin Emma eind negentiende eeuw inzette, vorig jaar met een abrikooskleurige pantalon en bijpassende top.
Deze aflevering van Blauw Bloed is op zaterdag 14 september 2024 om 20:05 uur te zien op NPO 2.
B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'