TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met Prinsjesdag voor de deur blikt Blauw Bloed-deskundige Bodo Breg terug op de modetrends van de afgelopen twintig jaar.
Voor - vooral - vrouwelijke politici is het dé dag om een statement te maken met hun kleding. Zo droeg BBB-leider Caroline van der Plas in 2022 een hoed met een boerenzakdoek als steun aan de boeren, terwijl voormalig Partij voor de Dieren-leider Marianne Thieme zich in een jurk met daarop namen van vleesvervangers afzette tegen de vleesindustrie.
De koninklijke familie kleedt zich op Prinsjesdag neutraal: de mannen in jacquet, de vrouwen meestal in een japon en met hoofddeksel. Koning Máxima doorbrak de lange jurkentraditie, die koningin Emma eind negentiende eeuw inzette, vorig jaar met een abrikooskleurige pantalon en bijpassende top.
Deze aflevering van Blauw Bloed is op zaterdag 14 september 2024 om 20:05 uur te zien op NPO 2.
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026