TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met Prinsjesdag voor de deur blikt Blauw Bloed-deskundige Bodo Breg terug op de modetrends van de afgelopen twintig jaar.
Voor - vooral - vrouwelijke politici is het dé dag om een statement te maken met hun kleding. Zo droeg BBB-leider Caroline van der Plas in 2022 een hoed met een boerenzakdoek als steun aan de boeren, terwijl voormalig Partij voor de Dieren-leider Marianne Thieme zich in een jurk met daarop namen van vleesvervangers afzette tegen de vleesindustrie.
De koninklijke familie kleedt zich op Prinsjesdag neutraal: de mannen in jacquet, de vrouwen meestal in een japon en met hoofddeksel. Koning Máxima doorbrak de lange jurkentraditie, die koningin Emma eind negentiende eeuw inzette, vorig jaar met een abrikooskleurige pantalon en bijpassende top.
Deze aflevering van Blauw Bloed is op zaterdag 14 september 2024 om 20:05 uur te zien op NPO 2.
Vandaag Inside wil veto over Lucky TV: 'Bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden'
11:31Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer openhartig over vreemdgaan partner: ‘Goof gaat ook vreemd’
10:58Kees van der Spek Ontmaskert keert op deze datum terug op tv
10:00Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af
09:06Dit is de winnaar van No Way Back VIPS