TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het bloemencorso van de Bollenstreek is hét voorjaarsevenement van Nederland en trekt jaarlijks ruim een miljoen bezoekers. Ook thuisblijvers kunnen genieten van de kleurenpracht, want Mascha de Rooij doet verslag van het evenement. "Ik heb er superveel zin in om Bloemencorso Bollenstreek 2025 te presenteren. Het blijft een geweldig feest vol kleur, muziek en natuurlijk bloemen", zo laat zij weten.
De optocht bestaat uit veertien praalwagens en meer dan dertig andere, met hyacinten, tulpen en narcissen versierde voertuigen. Zij rijden over 42 kilometer van Noordwijk naar Haarlem, begeleid door muziekkorpsen. Het bloemencorso van de Bollenstreek is het enige corso dat plaatsvindt in het voorjaar, en wordt daarom ook het ‘het gezicht van de lente’ genoemd.
Bloemencorso Bollenstreek 2025 is op zaterdag 26 april 2025 om 15:40 uur te zien op NPO 1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond