TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Eén ding kunnen we alvast beloven: het corso staat bekend om de metershoge creaties van dahlia’s in alle kleuren, en ook dit jaar waren ze dan ook weer een lust voor het oog.
Maar dat is toch niet het belangrijkste. Als er namelijk iets is wat bij de organisatie van de bloemencorso, de Christelijke Oranje Vereniging, hoog in het vaandel staat, is het wel inclusie. Er kwam in 2022 dan ook een blindentribune en vorig jaar werd een tribune voor doven toegevoegd. Ook werden twee doventolken ingezet.
Dit jaar breidt het corso verder uit met een plek met verschillende voorzieningen voor mindervaliden, zoals een parkeerplaats en een eigen koffietentje. “Het corso moet voor iedereen toegankelijk zijn, ongeacht wie je bent”, zegt penningmeester Rinus Stam op de site van het bloemencorso.
De tv-registratie van Bloemencorso Sint Jansklooster zie je op vrijdag 23 augustus vanaf 17:10 uur bij MAX op NPO 1.
De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum
15:19Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2025 te zien?
14:50Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'