TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van vrijdag naar zaterdag en een nieuwe copresentatrice: voor het tweede seizoen heeft Blow up een aantal veranderingen ondergaan. Chantal Janzen heeft haar plekje naast Martijn Krabbé afgestaan aan Leonie ter Braak, die met de afvalrace voor ballonkunstenaars haar presentatiedebuut bij RTL 4 maakt.
Lees ook: Leonie ter Braak vond opnames Blow Up een feestje: 'Vol verbazing rondgelopen'
Ter Braak keek naar eigen zeggen haar ogen uit in de kleurrijke wereld van balloncreaties. Volgens de presentatrice haalt ballonkunst op bijna magische wijze het kind bij mensen naar boven. Ze mocht na de opnames zelfs enkele kunstwerken mee naar huis nemen, tot groot plezier van haar zoontjes van zes en negen. "Normaal boeit het ze weinig wat hun moeder op televisie doet, maar met de presentatie van Blow Up heb ik me bij voorbaat al onsterfelijk gemaakt bij ze", aldus de presentatrice in een interview met ons.
De komende weken gaan zeven professionele ballonvouwers de strijd met elkaar aan om te bepalen wie het creatiefst is en wie het best onder druk kan presteren.
Het nieuwe seizoen van Blow Up is vanaf zaterdag 27 mei wekelijks om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 18 t/m donderdag 21 mei 2026
20:47Kijkers stomverbaasd over concessie in seizoensslot Kopen Zonder Kijken: 'Dan ben je gek'