TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van vrijdag naar zaterdag en een nieuwe copresentatrice: voor het tweede seizoen heeft Blow up een aantal veranderingen ondergaan. Chantal Janzen heeft haar plekje naast Martijn Krabbé afgestaan aan Leonie ter Braak, die met de afvalrace voor ballonkunstenaars haar presentatiedebuut bij RTL 4 maakt.
Lees ook: Leonie ter Braak vond opnames Blow Up een feestje: 'Vol verbazing rondgelopen'
Ter Braak keek naar eigen zeggen haar ogen uit in de kleurrijke wereld van balloncreaties. Volgens de presentatrice haalt ballonkunst op bijna magische wijze het kind bij mensen naar boven. Ze mocht na de opnames zelfs enkele kunstwerken mee naar huis nemen, tot groot plezier van haar zoontjes van zes en negen. "Normaal boeit het ze weinig wat hun moeder op televisie doet, maar met de presentatie van Blow Up heb ik me bij voorbaat al onsterfelijk gemaakt bij ze", aldus de presentatrice in een interview met ons.
De komende weken gaan zeven professionele ballonvouwers de strijd met elkaar aan om te bepalen wie het creatiefst is en wie het best onder druk kan presteren.
Het nieuwe seizoen van Blow Up is vanaf zaterdag 27 mei wekelijks om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma
10:09De relatie tussen Greetje Hakvoort en Bert heeft toch geen standgehouden: 'Veel gebeurd'
10:00Daphne Bunskoek verklapt welke tv-serie ze het liefst kijkt: 'Elke aflevering is een pareltje'
09:41Deze queens zien we terug in de Second Chance Show van Make Up Your Mind 2026
08:50De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zien Ian na dagen vol twijfel dan toch vertrekken