TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van vrijdag naar zaterdag en een nieuwe copresentatrice: voor het tweede seizoen heeft Blow up een aantal veranderingen ondergaan. Chantal Janzen heeft haar plekje naast Martijn Krabbé afgestaan aan Leonie ter Braak, die met de afvalrace voor ballonkunstenaars haar presentatiedebuut bij RTL 4 maakt.
Lees ook: Leonie ter Braak vond opnames Blow Up een feestje: 'Vol verbazing rondgelopen'
Ter Braak keek naar eigen zeggen haar ogen uit in de kleurrijke wereld van balloncreaties. Volgens de presentatrice haalt ballonkunst op bijna magische wijze het kind bij mensen naar boven. Ze mocht na de opnames zelfs enkele kunstwerken mee naar huis nemen, tot groot plezier van haar zoontjes van zes en negen. "Normaal boeit het ze weinig wat hun moeder op televisie doet, maar met de presentatie van Blow Up heb ik me bij voorbaat al onsterfelijk gemaakt bij ze", aldus de presentatrice in een interview met ons.
De komende weken gaan zeven professionele ballonvouwers de strijd met elkaar aan om te bepalen wie het creatiefst is en wie het best onder druk kan presteren.
Het nieuwe seizoen van Blow Up is vanaf zaterdag 27 mei wekelijks om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
