TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van vrijdag naar zaterdag en een nieuwe copresentatrice: voor het tweede seizoen heeft Blow up een aantal veranderingen ondergaan. Chantal Janzen heeft haar plekje naast Martijn Krabbé afgestaan aan Leonie ter Braak, die met de afvalrace voor ballonkunstenaars haar presentatiedebuut bij RTL 4 maakt.
Lees ook: Leonie ter Braak vond opnames Blow Up een feestje: 'Vol verbazing rondgelopen'
Ter Braak keek naar eigen zeggen haar ogen uit in de kleurrijke wereld van balloncreaties. Volgens de presentatrice haalt ballonkunst op bijna magische wijze het kind bij mensen naar boven. Ze mocht na de opnames zelfs enkele kunstwerken mee naar huis nemen, tot groot plezier van haar zoontjes van zes en negen. "Normaal boeit het ze weinig wat hun moeder op televisie doet, maar met de presentatie van Blow Up heb ik me bij voorbaat al onsterfelijk gemaakt bij ze", aldus de presentatrice in een interview met ons.
De komende weken gaan zeven professionele ballonvouwers de strijd met elkaar aan om te bepalen wie het creatiefst is en wie het best onder druk kan presteren.
Het nieuwe seizoen van Blow Up is vanaf zaterdag 27 mei wekelijks om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien
10:30De 5 beste programma's om deze week te streamen