TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In BN'ers in het Ziekenhuis moeten Philippe, Rachel, Natasja en Caroline de handen flink uit de mouwen steken, want het zijn drukke dagen.
Angst voor naalden is niet handig voor mensen die in de zorg werken. Rachel Hazes probeert zich er in BN'ers in het Ziekenhuis manmoedig overheen te zetten. Inmiddels zijn haar drie kompanen en zij halverwege hun stage. Voor Philippe Geubels is de tijd aangebroken een blaaskatheter te vervangen, iets waar hij flink wat moeite mee heeft.
Natasja Froger is onder de indruk van de positieve houding van een patiënt die praat via een kastje op zijn keel. Caroline van der Plas steunt iemand die een pijnlijke ingreep moet ondergaan. Op de website van haar partij BoerBurgerBeweging somt de politicus op wat ze allemaal doet in het ziekenhuis. "Die ervaringen, en de gesprekken met de verpleging en artsen neem ik mee in mijn Kamerwerk", schrijft ze onder andere.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4