TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In BN'ers in het Ziekenhuis moeten Philippe, Rachel, Natasja en Caroline de handen flink uit de mouwen steken, want het zijn drukke dagen.
Angst voor naalden is niet handig voor mensen die in de zorg werken. Rachel Hazes probeert zich er in BN'ers in het Ziekenhuis manmoedig overheen te zetten. Inmiddels zijn haar drie kompanen en zij halverwege hun stage. Voor Philippe Geubels is de tijd aangebroken een blaaskatheter te vervangen, iets waar hij flink wat moeite mee heeft.
Natasja Froger is onder de indruk van de positieve houding van een patiënt die praat via een kastje op zijn keel. Caroline van der Plas steunt iemand die een pijnlijke ingreep moet ondergaan. Op de website van haar partij BoerBurgerBeweging somt de politicus op wat ze allemaal doet in het ziekenhuis. "Die ervaringen, en de gesprekken met de verpleging en artsen neem ik mee in mijn Kamerwerk", schrijft ze onder andere.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas