TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het RTL 4- programma Isola Di Beau neemt presentator Beau van Erven Dorens zijn gasten dan ook mee voor gesprekken en activiteiten.
Wie er te gast zullen zijn, is nog niet geheel bekend. Wel weten we dat Hanneke Groenteman vriendelijk heeft bedankt voor het programma toen ze hoorde dat ze samen met profvoetballer Matthijs de Ligt zou blijven logeren op Sardinië.
Isola Di Beau is een vervolg op Lago Di Beau waar de presentator eerder BN'ers aan het Comomeer in Noord-Italië ontving. Ditmaal neemt de presentator zijn gasten misschien mee naar een andere locatie, maar het concept blijft verder hetzelfde. Hij hoopt dat iedere gast openstaat voor een mooi diepgaand gesprek op een adembenemende locatie.
Isola Di Beau is vanaf 20 november elke zondag om 20:00 uur op RTL4.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)