TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In het RTL 4- programma Isola Di Beau neemt presentator Beau van Erven Dorens zijn gasten dan ook mee voor gesprekken en activiteiten.
Wie er te gast zullen zijn, is nog niet geheel bekend. Wel weten we dat Hanneke Groenteman vriendelijk heeft bedankt voor het programma toen ze hoorde dat ze samen met profvoetballer Matthijs de Ligt zou blijven logeren op Sardinië.
Isola Di Beau is een vervolg op Lago Di Beau waar de presentator eerder BN'ers aan het Comomeer in Noord-Italië ontving. Ditmaal neemt de presentator zijn gasten misschien mee naar een andere locatie, maar het concept blijft verder hetzelfde. Hij hoopt dat iedere gast openstaat voor een mooi diepgaand gesprek op een adembenemende locatie.
Isola Di Beau is vanaf 20 november elke zondag om 20:00 uur op RTL4.
Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv
11:56Henno en zijn harem uit Onderweg Naar Liefde maken de tongen los
11:54Dit kun je verwachten van de komende editie van Sint & De Leeuw
11:11KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek