TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het RTL 4- programma Isola Di Beau neemt presentator Beau van Erven Dorens zijn gasten dan ook mee voor gesprekken en activiteiten.
Wie er te gast zullen zijn, is nog niet geheel bekend. Wel weten we dat Hanneke Groenteman vriendelijk heeft bedankt voor het programma toen ze hoorde dat ze samen met profvoetballer Matthijs de Ligt zou blijven logeren op Sardinië.
Isola Di Beau is een vervolg op Lago Di Beau waar de presentator eerder BN'ers aan het Comomeer in Noord-Italië ontving. Ditmaal neemt de presentator zijn gasten misschien mee naar een andere locatie, maar het concept blijft verder hetzelfde. Hij hoopt dat iedere gast openstaat voor een mooi diepgaand gesprek op een adembenemende locatie.
Isola Di Beau is vanaf 20 november elke zondag om 20:00 uur op RTL4.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij