TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het RTL 4- programma Isola Di Beau neemt presentator Beau van Erven Dorens zijn gasten dan ook mee voor gesprekken en activiteiten.
Wie er te gast zullen zijn, is nog niet geheel bekend. Wel weten we dat Hanneke Groenteman vriendelijk heeft bedankt voor het programma toen ze hoorde dat ze samen met profvoetballer Matthijs de Ligt zou blijven logeren op Sardinië.
Isola Di Beau is een vervolg op Lago Di Beau waar de presentator eerder BN'ers aan het Comomeer in Noord-Italië ontving. Ditmaal neemt de presentator zijn gasten misschien mee naar een andere locatie, maar het concept blijft verder hetzelfde. Hij hoopt dat iedere gast openstaat voor een mooi diepgaand gesprek op een adembenemende locatie.
Isola Di Beau is vanaf 20 november elke zondag om 20:00 uur op RTL4.
Partnerbijdrage
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los