TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Boekenweek vindt dit jaar van 11 tot en met 19 maart plaats. Deze hele week deelt schrijver en presentator Özcan Akyol vanuit het Burgerweeshuis in zijn woonplaats Deventer zijn liefde voor lezen in Eus’ boekenclub. Journalist Kitty Herweijer, ook al zo’n leesfanaat, staat hem bij.
Een burgemeester vertelt welke tekst hem of haar het meest inspireerde. Met zijn leesclubgenoten - onder wie cabaretière Adelheid Roosen, oud-politicus Klaas Dijkhoff, radio-dj Fernando Halman en andere bekenden uit cultuur, media en wetenschap - neemt Akyol elke dag een boek van een Nederlandse schrijver onder de loep.
Nieuw in het programma is dat een (nog) onbekende schrijver de mogelijkheid krijgt uit eigen werk voor te dragen. Zangeres Lakshmi verzorgt de muziek.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten