TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een paar innemende tv-optredens en een gesprek met tv-baas Frans Klein stonden de omroepen in de rij voor Ayoub. Iedereen wilde wel een docusoap maken over die vrolijke, charmante Amsterdammer met boerenambities. “Ik kon kiezen en bij KRO-NCRV voelde ik me het meest thuis. Het is toch de omroep van de boeren, hè.” De docusoap laat zien wat nodig is om in Nederland een boerenbedrijf te beginnen, en volgt Ayoub ook in zijn dagelijkse beslommeringen.
Deze week bezoekt hij de uitreiking van de Nouri Award. Deze inspiratieprijs is vernoemd naar de getroffen voetballer, en Ayoub is genomineerd. En valt er misschien wat geld te verdienen met muziek? Nu hij weet dat een boerenbedrijf veel geld kost, zijn alle extra inkomsten welkom en zijn neven kunnen helpen.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.