TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vier boeren moesten vorige week al een logee wegsturen, maar Deedry en Julius hadden nog even respijt. Toch moeten zij er in deze aflevering van Boer Zoekt Vrouw ook aan geloven. Welke twee logees willen ze beter leren kennen en van wie nemen ze afscheid?
Deedry is in ieder geval op zoek naar een lieve, stoere man, maar wel een met wie ze kan lachen "Ik houd wel van een lolletje en een geintje. Het hoeft van mij niet zo serieus", zo vertelt ze op de BZV-website.
Op de boerderijen van Jan, John, Martijn en Roel zijn nog maar twee potentiële liefdes aanwezig. De boeren ontdekken al snel dat dit voor een heel andere sfeer en nieuwe dynamiek zorgt. Jaloezie ligt immers op de loer. Praten ze meer met de een dan met de ander? Of slaan er al vonken over?
Deze aflevering van Boer Zoekt Vrouw is op zondag 13 april 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind
15:18Kees Boot doet verrassende onthulling over GTST
14:48Fan van DREAM SCHOOL? Kijk dan Dropout Resort op NPO Start
13:48Art Rooijakkers trotseert noodweer tijdens opnames Tribe to Survive