TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vier boeren moesten vorige week al een logee wegsturen, maar Deedry en Julius hadden nog even respijt. Toch moeten zij er in deze aflevering van Boer Zoekt Vrouw ook aan geloven. Welke twee logees willen ze beter leren kennen en van wie nemen ze afscheid?
Deedry is in ieder geval op zoek naar een lieve, stoere man, maar wel een met wie ze kan lachen "Ik houd wel van een lolletje en een geintje. Het hoeft van mij niet zo serieus", zo vertelt ze op de BZV-website.
Op de boerderijen van Jan, John, Martijn en Roel zijn nog maar twee potentiële liefdes aanwezig. De boeren ontdekken al snel dat dit voor een heel andere sfeer en nieuwe dynamiek zorgt. Jaloezie ligt immers op de loer. Praten ze meer met de een dan met de ander? Of slaan er al vonken over?
Deze aflevering van Boer Zoekt Vrouw is op zondag 13 april 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 1.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’