TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Natuurlijk draait Boer Zoekt Vrouw om de boeren die de liefde zoeken. Maar sinds de start speelt Yvon Jaspers een niet te onderschatten rol. Ze is de presentatrice, maar komt ook naar het erf als het niet lekker loopt en biedt troost aan kandidaten die naar huis worden gestuurd.
Dat Yvon er goed op staat bij de boeren bleek vorig jaar toen ze op hun voorspraak een lintje kreeg. Onder anderen boerin Bertie (2014) droeg haar voor. “Ik deed mee in 2014, maar heb nog steeds goed contact met Yvon. Ze is de spil van onze boerenfamilie, die inmiddels uit bijna tweehonderd volwassenen en meer dan honderd kinderen bestaat.”
Op zondag 18 mei 2025 zijn de laatste citytrips te zien, de week daarna volgt de reünie. Daarin is te zien welke boeren, mede dankzij Yvon, de liefde hebben gevonden.
Deze aflevering van Boer Zoekt Vrouw zie je op zondag 18 mei 2025 vanaf 20:55 uur op NPO 1.
Video: Victor Reinier is bezig met nieuwe plannen voor een comeback
08:58Dit programma vervangt Marble Mania op SBS6
08:00Carlo Boszhard doet een bekentenis: 'Ik durf dat eindelijk te zeggen'
07:31De TV van gisteren: MAX Vakantieman grote winnaar van de dag
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 juni 2025