TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vrienden zijn misschien wel de beste raadgevers als het om de liefde gaat. In Boer Zoekt Vrouw komen die van Janine en Jouke dan ook kennismaken met hun logés. Wat is hun eerste indruk van de dates? En wie vinden ze relatiemateriaal?
Op de andere boerderijen is de logeerweek evengoed in volle gang. Iedere boer heeft nog maar twee logés en de concurrentie is steeds meer voelbaar.
Dat het heel anders kan lopen dan de dates verwachten, zagen kijkers al twee weken geleden toen Rob Silvia naar huis stuurde. Dat was slikken; ze dacht dat hij ook gevoelens voor haar had. Inmiddels denkt Silvia te weten waarom de liefde niet wederzijds was. "Ik ben waarschijnlijk te zelfstandig voor hem. Hij wil denk ik een meer afhankelijk type", vertelt ze op de site van KRO-NCRV.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder