TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vrienden zijn misschien wel de beste raadgevers als het om de liefde gaat. In Boer Zoekt Vrouw komen die van Janine en Jouke dan ook kennismaken met hun logés. Wat is hun eerste indruk van de dates? En wie vinden ze relatiemateriaal?
Op de andere boerderijen is de logeerweek evengoed in volle gang. Iedere boer heeft nog maar twee logés en de concurrentie is steeds meer voelbaar.
Dat het heel anders kan lopen dan de dates verwachten, zagen kijkers al twee weken geleden toen Rob Silvia naar huis stuurde. Dat was slikken; ze dacht dat hij ook gevoelens voor haar had. Inmiddels denkt Silvia te weten waarom de liefde niet wederzijds was. "Ik ben waarschijnlijk te zelfstandig voor hem. Hij wil denk ik een meer afhankelijk type", vertelt ze op de site van KRO-NCRV.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo