TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vrienden zijn misschien wel de beste raadgevers als het om de liefde gaat. In Boer Zoekt Vrouw komen die van Janine en Jouke dan ook kennismaken met hun logés. Wat is hun eerste indruk van de dates? En wie vinden ze relatiemateriaal?
Op de andere boerderijen is de logeerweek evengoed in volle gang. Iedere boer heeft nog maar twee logés en de concurrentie is steeds meer voelbaar.
Dat het heel anders kan lopen dan de dates verwachten, zagen kijkers al twee weken geleden toen Rob Silvia naar huis stuurde. Dat was slikken; ze dacht dat hij ook gevoelens voor haar had. Inmiddels denkt Silvia te weten waarom de liefde niet wederzijds was. "Ik ben waarschijnlijk te zelfstandig voor hem. Hij wil denk ik een meer afhankelijk type", vertelt ze op de site van KRO-NCRV.
Vanavond op TV: Het gouden uur, Expeditie Robinson, The Secret Life of Pets
21:42Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer