TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vrienden zijn misschien wel de beste raadgevers als het om de liefde gaat. In Boer Zoekt Vrouw komen die van Janine en Jouke dan ook kennismaken met hun logés. Wat is hun eerste indruk van de dates? En wie vinden ze relatiemateriaal?
Op de andere boerderijen is de logeerweek evengoed in volle gang. Iedere boer heeft nog maar twee logés en de concurrentie is steeds meer voelbaar.
Dat het heel anders kan lopen dan de dates verwachten, zagen kijkers al twee weken geleden toen Rob Silvia naar huis stuurde. Dat was slikken; ze dacht dat hij ook gevoelens voor haar had. Inmiddels denkt Silvia te weten waarom de liefde niet wederzijds was. "Ik ben waarschijnlijk te zelfstandig voor hem. Hij wil denk ik een meer afhankelijk type", vertelt ze op de site van KRO-NCRV.
De TV van gisteren: kijkers Winter Vol Liefde krijgen rillingen van Gilbert
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Elysium
00:48Komende week in GTST: Hervatte hardvochtigheden en de drieste drie dagen date
18:18Nieuw seizoen Dag & Nacht is vanaf deze datum te zien
16:02Gilbert uit Winter Vol Liefde ligt slecht bij veel kijkers: 'Gevaarlijk eng mannetje'