TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vanaf aanstaande zondag gaat namelijk op het tijdslot van Boer Zoekt Vrouw Amazing Grace van start, een nieuwe muzikale show vol bekende artiesten.
Lees ook: Zo ziet de vernieuwde zaterdagavond van NPO1 eruit
In Amazing Grace gaan acht bekende Nederlandse artiesten onder leiding van presentatrice Giovanca Ostiana de uitdaging aan om de beste gospel te zingen. Onder andere musicalzangeres Carolia Dijkhuizen, acteur Edwin Jonker, zangeres Desray Manders, cabaretière Lisa Loeb, volkszanger Dries Roelvink, zanger Charly Luske, zangeres Elske DeWall en singer-songwriter Lucas Hamming durven deze uitdaging aan.
Zij zingen stuk voor stuk en onder begeleiding van een band en een koor gospelversies van nummers die belangrijk voor hen zijn. Aan 'coaches' Shirma Rouse en Berget Lewis de taak om hun pupillen zo goed mogelijk op weg te helpen in dit voor veel mensen onbekende genre. Uiteindelijk is de vraag dan ook: Welke coach slaagt er het beste in om haar kandidaten het geluid, de boodschap en de bezieling van gospel over te laten brengen?
Amazing Grace is vanaf zondag 22 mei wekelijks om 20:24 uur te zien op NPO1.
Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum
21:59Interview Eva Jinek met hoofdofficier van justitie over Marco Borsato verdeelt kijkers
14:42Robert ten Brink hoofdgast van MINDF*CK kerstspecial
14:26Tjitske Reidinga deelt vrolijke dansvideo met Martin Morero