TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Raven van Dorst ontvangt in de eerste van een nieuwe reeks Boerderij Van Dorst twee muzikale gasten. Sanne Hans (Miss Montreal) en rapper Donnie maken het land klaar voor het planten van pompoenen. Sanne blijkt geen moeite te hebben met werken in de varkensstal. Donnie mag zich als frituurfan uitleven.
Voor Sanne is een nieuwe periode aangebroken als zangeres, want ze is definitief overgegaan van Engels op Nederlandstalig repertoire. “Bij het Nederlandstalige had ik eigenlijk willen doorgaan als Sanne Hans, dat past beter dan Miss Montreal. Maar het bleek een heel gedoe om dat op Spotify voor elkaar te krijgen”, vertelt ze aan AD. “Dus laat ik het maar zo. Miss Montreal is Nederlandstalig misschien een beetje vreemd, maar dat ben ik zelf ook.”
Alvast een sneak peek van de aflevering? Bekijk deze dan hieronder.
Boerderij Van Dorst is vanaf 9 oktober 2024 iedere woensdag om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Dit kijk je in januari 2026: alle nieuwe tv-programma’s en seizoenen op een rij
10:41Eddy Zoëy pakt werk weer op na pauze vanwege zeldzame aandoening
09:04Overtreders keert terug met een nieuw seizoen
07:44Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface
07:40De TV van gisteren: Kijkers walgen van smerige shoot in Het Perfecte Plaatje