TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Raven van Dorst ontvangt in de eerste van een nieuwe reeks Boerderij Van Dorst twee muzikale gasten. Sanne Hans (Miss Montreal) en rapper Donnie maken het land klaar voor het planten van pompoenen. Sanne blijkt geen moeite te hebben met werken in de varkensstal. Donnie mag zich als frituurfan uitleven.
Voor Sanne is een nieuwe periode aangebroken als zangeres, want ze is definitief overgegaan van Engels op Nederlandstalig repertoire. “Bij het Nederlandstalige had ik eigenlijk willen doorgaan als Sanne Hans, dat past beter dan Miss Montreal. Maar het bleek een heel gedoe om dat op Spotify voor elkaar te krijgen”, vertelt ze aan AD. “Dus laat ik het maar zo. Miss Montreal is Nederlandstalig misschien een beetje vreemd, maar dat ben ik zelf ook.”
Alvast een sneak peek van de aflevering? Bekijk deze dan hieronder.
Boerderij Van Dorst is vanaf 9 oktober 2024 iedere woensdag om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025