TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Actrice Hanna van Vliet en presentatrice Geraldine Kemper assisteren Raven van Dorst op de boerderij. In Boerderij Van Dorst moet er een hooimijt worden gebouwd. Ondertussen stelt Van Dorst de levensvragen.
Zo bespreekt Van Dorst met Van Vliet haar acteercarrière en feministische achtergrond. De dertigjarige actrice werd bekend als de lesbische Anne in de webserie Anne+. Ze vindt het belangrijk met haar werk een bijdrage te leveren aan het in beeld brengen van meer verschillende vrouwen. “Je hebt nu grofweg slechts drie stereotypen: de bitch, de Maria en de hoer”, vertelde Van Vliet in de Volkskrant. “De bitch is het rotwijf, de Maria de moederfiguur die nooit boos is, maar ook geen humor heeft. En de hoer is het speeltje van de mannelijke personages.” (HH)
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar