TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Actrice Hanna van Vliet en presentatrice Geraldine Kemper assisteren Raven van Dorst op de boerderij. In Boerderij Van Dorst moet er een hooimijt worden gebouwd. Ondertussen stelt Van Dorst de levensvragen.
Zo bespreekt Van Dorst met Van Vliet haar acteercarrière en feministische achtergrond. De dertigjarige actrice werd bekend als de lesbische Anne in de webserie Anne+. Ze vindt het belangrijk met haar werk een bijdrage te leveren aan het in beeld brengen van meer verschillende vrouwen. “Je hebt nu grofweg slechts drie stereotypen: de bitch, de Maria en de hoer”, vertelde Van Vliet in de Volkskrant. “De bitch is het rotwijf, de Maria de moederfiguur die nooit boos is, maar ook geen humor heeft. En de hoer is het speeltje van de mannelijke personages.” (HH)
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO