TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Actrice Hanna van Vliet en presentatrice Geraldine Kemper assisteren Raven van Dorst op de boerderij. In Boerderij Van Dorst moet er een hooimijt worden gebouwd. Ondertussen stelt Van Dorst de levensvragen.
Zo bespreekt Van Dorst met Van Vliet haar acteercarrière en feministische achtergrond. De dertigjarige actrice werd bekend als de lesbische Anne in de webserie Anne+. Ze vindt het belangrijk met haar werk een bijdrage te leveren aan het in beeld brengen van meer verschillende vrouwen. “Je hebt nu grofweg slechts drie stereotypen: de bitch, de Maria en de hoer”, vertelde Van Vliet in de Volkskrant. “De bitch is het rotwijf, de Maria de moederfiguur die nooit boos is, maar ook geen humor heeft. En de hoer is het speeltje van de mannelijke personages.” (HH)
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen