TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het eerste seizoen van Bon Dia Brugklas bestaat uit veertig afleveringen en is vanaf vanavond elke schooldag om 18:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO Zapp
Al elf seizoenen lang leven zowel jonge als oudere kijkers mee met alle gebeurtenissen van een groep leerlingen in hun eerste jaar op de middelbare school. De serie Brugklas vertelt dan ook herkenbare verhalen, op een Nederlandse school. Maar hoe is het als je ouders opeens besluiten om alles in te pakken en een nieuw leven te starten op Curaçao, een van de landen binnen het Koninkrijk der Nederlanden?
De nieuwe scripted-reality jeugdserie Bon Dia Brugklas! probeert daar antwoord op te geven. Romy (Sabijn Dunnewijk), die eerder al te zien was in het elfde seizoen van Brugklas, verhuist hierin namelijk samen met haar ouders naar Curaçao en maakt daar kennis met haar klasgenoten. Alleen als blijkt dat Romy's moeder toch niet zomaar aan het werk kan, is het nog de vraag of ze daar wel kunnen blijven.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)