TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe is het voor een kind om op te groeien zonder vader of moeder, omdat deze in de gevangenis zit? In Nederland zijn er duizenden van zulke kinderen. Journalist Menen Seijkens gaat in de documentaireserie Brandmerk - Kind van een Gedetineerde met een aantal van hen in gesprek.
In de eerste aflevering het verhaal van Beau, die op tienjarige leeftijd zag hoe de politie zijn moeder arresteerde. Hij wist niet wat er aan de hand was en het duurde maanden voordat hij haar in de gevangenis kon opzoeken. Pas acht jaar later kwam Beaus moeder op vrije voeten.
Seijkens begon als misdaadjournalist bij De Telegraaf en werd daarna verslaggever bij Opsporing Verzocht. Ze is nu een van de presentatoren van Stand van Nederland: Generatie Next, met misdaad als specialiteit.
Brandmerk - Kind van een Gedetineerde zie je op woensdag 19 februari 2025 vanaf 21:20 uur op NPO 3.
Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden