TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe is het voor een kind om op te groeien zonder vader of moeder, omdat deze in de gevangenis zit? In Nederland zijn er duizenden van zulke kinderen. Journalist Menen Seijkens gaat in de documentaireserie Brandmerk - Kind van een Gedetineerde met een aantal van hen in gesprek.
In de eerste aflevering het verhaal van Beau, die op tienjarige leeftijd zag hoe de politie zijn moeder arresteerde. Hij wist niet wat er aan de hand was en het duurde maanden voordat hij haar in de gevangenis kon opzoeken. Pas acht jaar later kwam Beaus moeder op vrije voeten.
Seijkens begon als misdaadjournalist bij De Telegraaf en werd daarna verslaggever bij Opsporing Verzocht. Ze is nu een van de presentatoren van Stand van Nederland: Generatie Next, met misdaad als specialiteit.
Brandmerk - Kind van een Gedetineerde zie je op woensdag 19 februari 2025 vanaf 21:20 uur op NPO 3.
André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd
10:20Dit programma is na Married at First Sight drie keer per week te zien op RTL 4
10:10John Williams maakt op deze datum zijn opwachting met Huizenruilers