TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zal als een harde klap komen voor huidige presentatoren Quinty Trustfull, Loretta Schrijver, Patrick Martens, Vivian Slingerland en Pernille La Lau.
Lees ook: Pernille La Lau verklaart afwezigheid bij Koffietijd
De ochtendtalkshow van RTL4 heeft sinds zijn comeback in 2010 heel wat trouwe fans aan zich weten te binden. Maar helaas blijkt dit niet genoeg om het programma in stand te houden, zo blijkt vandaag. "Met het aflopen van het contract volgend jaar is dit het moment om een keuze over de voortgang te maken. Het programma bereikt helaas niet meer voldoende kijkers", aldus Daan Peters, managing director van de Nationale Postcode Loterij en Vriendenloterij.
Peter van der Vorst vindt het jammer, maar snapt de keuze van de sponsoren wel. "Koffietijd behoort al heel lang tot het vaste ochtendritueel van een trouwe schare fans. Elke doordeweekse ochtend brengt ons team van presentatoren op een ongedwongen manier warmte en gezelligheid de huiskamers binnen. We vinden het dan ook jammer dat we na mei afscheid gaan nemen van deze iconische titel, maar we begrijpen de keuze van de Nationale Postcode Loterij en VriendenLoterij. Zonder hun bijdrage is het voor ons helaas niet haalbaar om het programma voort te zetten."
De laatste aflevering van Koffietijd is in mei 2023 te zien.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland