TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zal als een harde klap komen voor huidige presentatoren Quinty Trustfull, Loretta Schrijver, Patrick Martens, Vivian Slingerland en Pernille La Lau.
Lees ook: Pernille La Lau verklaart afwezigheid bij Koffietijd
De ochtendtalkshow van RTL4 heeft sinds zijn comeback in 2010 heel wat trouwe fans aan zich weten te binden. Maar helaas blijkt dit niet genoeg om het programma in stand te houden, zo blijkt vandaag. "Met het aflopen van het contract volgend jaar is dit het moment om een keuze over de voortgang te maken. Het programma bereikt helaas niet meer voldoende kijkers", aldus Daan Peters, managing director van de Nationale Postcode Loterij en Vriendenloterij.
Peter van der Vorst vindt het jammer, maar snapt de keuze van de sponsoren wel. "Koffietijd behoort al heel lang tot het vaste ochtendritueel van een trouwe schare fans. Elke doordeweekse ochtend brengt ons team van presentatoren op een ongedwongen manier warmte en gezelligheid de huiskamers binnen. We vinden het dan ook jammer dat we na mei afscheid gaan nemen van deze iconische titel, maar we begrijpen de keuze van de Nationale Postcode Loterij en VriendenLoterij. Zonder hun bijdrage is het voor ons helaas niet haalbaar om het programma voort te zetten."
De laatste aflevering van Koffietijd is in mei 2023 te zien.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst