TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nora Akachar is televisiemaker, hulpverlener en moslim. Ze was wel klaar met het doen alsof er in de moslimgemeenschap geen lhbtiqa+’ers bestaan. Ze voelde grote behoefte om er een programma over te maken.
In haar kennissenkring zag ze gelovigen die worstelen met hun geaardheid en zich neerleggen bij een leven zonder romantische liefde. Leeftijdsgenoten met dubbellevens die onder sociale druk bezwijken aan een depressie.
Anonieme brieven van queermoslims met stuk voor stuk persoonlijke, openhartige bekentenissen, vormen de rode draad van dit tweeluik Brieven uit de Kast. Nora ontdekte dat de wereld van de queermoslims veel groter en vooruitstrevender is dan ze van tevoren had gedacht. Ze hoopt voor volgende generaties het taboe te kunnen doorbreken.
Brieven uit de Kast is op vrijdag 2 augustus 2024 om 22:10 uur te zien op NPO 2.
Vriend van Chess uit De Bondgenoten smeekt: 'Kom alsjeblieft naar huis'
08:41De TV van gisteren: Kijkers trekken ‘glibberige’ Gilbert en Elsje slecht in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, The Magnificent Seven
00:49Komende week in GTST: Verstierde vieringen en de paaiende pyjama dag
20:31Voormalig GTST-ster Ferry Doedens krijgt eigen documentaire