TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als agent moet je aan iedereen eerste hulp verlenen, ook als het gaat om een crimineel of andere misdadiger. Precies dit is waar agenten Can en Lars mee te maken krijgen in deze aflevering van Bureau Maastricht. Een inbreker is er met een gestolen auto vandoor gegaan en tijdens zijn wilde vluchtpoging over de kop geslagen.
Als Can en Lars ter plaatse komen moeten ze eerste hulp verlenen. De inbreker is ongetwijfeld niet blij dat hij gepakt wordt, maar zal de agenten toch ook een beetje dankbaar zijn voor hun medische assistentie.
De dankbaarheid van mensen is wat agent Can het fijnst aan zijn werk vindt, zo vertelt hij in een voorstelvideo op YouTube. "Als ik de vaak blij gezichten zie van mensen die geholpen zijn, dan doet dat mij goed."
Bureau Maastricht is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Sjoerd laat van zich horen na spraakmakende exit in Boer Zoekt Vrouw
11:31Royce de Vries heeft 'geen seconde spijt' van Make Up Your Mind: 'Telefoon staat roodgloeiend'
11:22Patrick Martens giert het uit door Eline de Ruig: 'Ik ben niet dom!'
10:00Dennis van der Geest is terug met Het Blok: 'Koppels gaan prachtig avontuur tegemoet'
09:50De TV van gisteren: kijkers zien Rico Verhoeven door het stof gaan voor 'pestgedrag' in De Klassenavond