TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Amsterdam, Eindhoven, Den Haag, Arnhem en Rotterdam volgt Ewout Genemans nu het werk van politieagenten in Maastricht. De programmamaker liep een halfjaar mee tijdens dag- en nachtdiensten.
Voor hij aan de opnames begon, kende Ewout Maastricht vooral als een leuke bestemming voor een dagje weg. Tijdens de opnames ontdekte hij echter de andere kant van de stad. De agenten in de Limburgse hoofdstad hebben vanwege de ligging veel te maken met drugscriminelen uit België en Duitsland. Daarnaast is er ook een aantal wijken waar voor de politie een hoop uitdagingen liggen.
In Bureau Maastricht, dat vandaag van start gaat, laat Ewout zien hoe divers het werk van de agenten is. Zo helpen ze met zoeken naar een weggelopen hond en belanden ze in een wilde achtervolging.
Bureau Maastricht is vanaf 22 oktober iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Nasrdin Dchar moest afvallershotel in Wie is de Mol? halsoverkop verlaten door ondraaglijke pijn
12:40Zien: heftige ruzie tussen Salar en Mercedes in De Bondgenoten
10:50'Splinter Chabot kijkt neer op Thomas van Groningen, Hélène Hendriks en Victor Vlam'
10:26Oscars 2026: bekijk de hoogtepunten
09:32Storm aan tv-kritiek op Bellinga's na Apartheid-opmerking: 'Kwaadaardig dom'