TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Amsterdam, Eindhoven, Den Haag, Arnhem en Rotterdam volgt Ewout Genemans nu het werk van politieagenten in Maastricht. De programmamaker liep een halfjaar mee tijdens dag- en nachtdiensten.
Voor hij aan de opnames begon, kende Ewout Maastricht vooral als een leuke bestemming voor een dagje weg. Tijdens de opnames ontdekte hij echter de andere kant van de stad. De agenten in de Limburgse hoofdstad hebben vanwege de ligging veel te maken met drugscriminelen uit België en Duitsland. Daarnaast is er ook een aantal wijken waar voor de politie een hoop uitdagingen liggen.
In Bureau Maastricht, dat vandaag van start gaat, laat Ewout zien hoe divers het werk van de agenten is. Zo helpen ze met zoeken naar een weggelopen hond en belanden ze in een wilde achtervolging.
Bureau Maastricht is vanaf 22 oktober iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond