TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het eerdere kijkcijfersucces in Amsterdam, Eindhoven, Den Haag en Arnhem is nu Rotterdam aan de beurt. In Bureau Rotterdam volgt Ewout Genemans het werk van twaalf agenten in de stad die is uitgeroepen tot moordhoofdstad van Nederland.
De programmamaker toont in deze vijfde reeks hoe de werkzaamheden van de agenten eruitzien en heeft ook aandacht voor de mens achter het uniform. Vanaf maart dit jaar liep hij mee bij de politiebureaus Zuidplein, Centrum en Delfshaven en daarbij zag hij veel: van achtervolgingen tot kinderen met wapens op straat en van verkeersongelukken tot vecht- en schietpartijen.
Genemans volgt onder meer agenten Joyce en Nadia. Joyce wilde al van kinds af aan bij de politie, terwijl Nadia vroeger droomde van een carrière als stewardess.
Bureau Rotterdam is vanaf 10 oktober elke dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL4
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten