TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de vijf gemeentehuizen in Burgerzaken is dat van de gemeente Rozendaal. De een-na-oudste inwoner van het dorp in de buurt van Arnhem staat aan de balie. Aan ambtenaar Monique vertelt hij verhalen over de Tweede Wereldoorlog.
Het gemeentehuis was in die tijd de woning van burgemeester Daniel van Hangest baron d’Yvoy. Hij bood in september 1944 onderdak aan meer dan veertig mensen die door de Slag om Arnhem de stad hadden moeten ontvluchten. Monique neemt de man mee naar de kelder van het pand, waar meer historie te zien is.
In het stadhuis van Leiden geeft de uit Syrië gevluchte Farhad de geboorte van zijn tweede zoon aan. Hij ontmoette zijn eveneens Syrische vrouw in een asielzoekerscentrum en samen proberen ze een toekomst op te bouwen in Nederland.
Partnerbijdrage
Dit is wanneer we een nieuw seizoen van Miljoenenjacht op tv kunnen verwachten
10:04Wilfred Genee reageert op duw van Arjen Robben: ‘Ik dacht dat het een grap was’
10:00Je kunt nu stemmen voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026!
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?
07:43De TV van gisteren: Prima start voor Heel Holland Bakt Elke Dag