TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een van de vijf gemeentehuizen in Burgerzaken is dat van de gemeente Rozendaal. De een-na-oudste inwoner van het dorp in de buurt van Arnhem staat aan de balie. Aan ambtenaar Monique vertelt hij verhalen over de Tweede Wereldoorlog.
Het gemeentehuis was in die tijd de woning van burgemeester Daniel van Hangest baron d’Yvoy. Hij bood in september 1944 onderdak aan meer dan veertig mensen die door de Slag om Arnhem de stad hadden moeten ontvluchten. Monique neemt de man mee naar de kelder van het pand, waar meer historie te zien is.
In het stadhuis van Leiden geeft de uit Syrië gevluchte Farhad de geboorte van zijn tweede zoon aan. Hij ontmoette zijn eveneens Syrische vrouw in een asielzoekerscentrum en samen proberen ze een toekomst op te bouwen in Nederland.
De aftrap van B&B Vol Liefde staat sneller op Videoland dan gedacht
12:50Documentaireserie over Femicide van Jessica Villerius binnenkort op televisie
10:34Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen
09:51In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting