TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de vijf gemeentehuizen in Burgerzaken is dat van de gemeente Rozendaal. De een-na-oudste inwoner van het dorp in de buurt van Arnhem staat aan de balie. Aan ambtenaar Monique vertelt hij verhalen over de Tweede Wereldoorlog.
Het gemeentehuis was in die tijd de woning van burgemeester Daniel van Hangest baron d’Yvoy. Hij bood in september 1944 onderdak aan meer dan veertig mensen die door de Slag om Arnhem de stad hadden moeten ontvluchten. Monique neemt de man mee naar de kelder van het pand, waar meer historie te zien is.
In het stadhuis van Leiden geeft de uit Syrië gevluchte Farhad de geboorte van zijn tweede zoon aan. Hij ontmoette zijn eveneens Syrische vrouw in een asielzoekerscentrum en samen proberen ze een toekomst op te bouwen in Nederland.
Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak
19:48Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv