TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de vijf gemeentehuizen in Burgerzaken is dat van de gemeente Rozendaal. De een-na-oudste inwoner van het dorp in de buurt van Arnhem staat aan de balie. Aan ambtenaar Monique vertelt hij verhalen over de Tweede Wereldoorlog.
Het gemeentehuis was in die tijd de woning van burgemeester Daniel van Hangest baron d’Yvoy. Hij bood in september 1944 onderdak aan meer dan veertig mensen die door de Slag om Arnhem de stad hadden moeten ontvluchten. Monique neemt de man mee naar de kelder van het pand, waar meer historie te zien is.
In het stadhuis van Leiden geeft de uit Syrië gevluchte Farhad de geboorte van zijn tweede zoon aan. Hij ontmoette zijn eveneens Syrische vrouw in een asielzoekerscentrum en samen proberen ze een toekomst op te bouwen in Nederland.
Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers
09:05De TV van gisteren: ruim 1 miljoen kijkers zien Mystery Queen voor grote verrassing zorgen in finale Make Up Your Mind