TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de vijf gemeentehuizen in Burgerzaken is dat van de gemeente Rozendaal. De een-na-oudste inwoner van het dorp in de buurt van Arnhem staat aan de balie. Aan ambtenaar Monique vertelt hij verhalen over de Tweede Wereldoorlog.
Het gemeentehuis was in die tijd de woning van burgemeester Daniel van Hangest baron d’Yvoy. Hij bood in september 1944 onderdak aan meer dan veertig mensen die door de Slag om Arnhem de stad hadden moeten ontvluchten. Monique neemt de man mee naar de kelder van het pand, waar meer historie te zien is.
In het stadhuis van Leiden geeft de uit Syrië gevluchte Farhad de geboorte van zijn tweede zoon aan. Hij ontmoette zijn eveneens Syrische vrouw in een asielzoekerscentrum en samen proberen ze een toekomst op te bouwen in Nederland.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen