TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het is nooit af en er is altijd wat’ is het openingslied van Brigitte Kaandorps theatershow Eh.... En misschien is dat ook wel de lijfspreuk van de 'koningin van het Nederlandse cabaret'.
Ze is meester in het vertellen van hilarische anekdotes over hoe het leven anders kan lopen dan verwacht. Zo vertelt ze hoe haar uitnodiging bij een Staatsbanket een andere wending krijgt. En was ze net gewend aan het idee dat het zorgen voor haar kinderen ophield, komen de zorgen voor haar ouders ervoor in de plaats.
Met het grootste gemak maakt Kaandorp van elke tragische situatie een komische of andersom. Een jubelstemming gaat moeiteloos over in een breekbaar liedje over verdwenen koeien in Haarlem. Ook door de begeleiding door pianist Bernd van den Bos. (HH)
Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er
10:00Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf
09:12Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië