TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
‘Het is nooit af en er is altijd wat’ is het openingslied van Brigitte Kaandorps theatershow Eh.... En misschien is dat ook wel de lijfspreuk van de 'koningin van het Nederlandse cabaret'.
Ze is meester in het vertellen van hilarische anekdotes over hoe het leven anders kan lopen dan verwacht. Zo vertelt ze hoe haar uitnodiging bij een Staatsbanket een andere wending krijgt. En was ze net gewend aan het idee dat het zorgen voor haar kinderen ophield, komen de zorgen voor haar ouders ervoor in de plaats.
Met het grootste gemak maakt Kaandorp van elke tragische situatie een komische of andersom. Een jubelstemming gaat moeiteloos over in een breekbaar liedje over verdwenen koeien in Haarlem. Ook door de begeleiding door pianist Bernd van den Bos. (HH)
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight