TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het is nooit af en er is altijd wat’ is het openingslied van Brigitte Kaandorps theatershow Eh.... En misschien is dat ook wel de lijfspreuk van de 'koningin van het Nederlandse cabaret'.
Ze is meester in het vertellen van hilarische anekdotes over hoe het leven anders kan lopen dan verwacht. Zo vertelt ze hoe haar uitnodiging bij een Staatsbanket een andere wending krijgt. En was ze net gewend aan het idee dat het zorgen voor haar kinderen ophield, komen de zorgen voor haar ouders ervoor in de plaats.
Met het grootste gemak maakt Kaandorp van elke tragische situatie een komische of andersom. Een jubelstemming gaat moeiteloos over in een breekbaar liedje over verdwenen koeien in Haarlem. Ook door de begeleiding door pianist Bernd van den Bos. (HH)
Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien
09:31Beste Zangers krijgt in ieder geval nog drie seizoenen
09:15De TV van gisteren: 1,3 miljoen kijkers zwaaien de Olympische Winterspelen 2026 uit met de sluitingsceremonie