TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over vijf dagen viert het zuiden eindelijk weer carnaval in volle glorie. Alle reden om een derde seizoen van Carnavalshart uit te zenden, met vrolijke en hartverwarmende verhalen van bekende en onbekende feestgangers.
De serie volgt als eerste de Nigeriaanse Samuel Okonkwo. De afropopartiest verhuisde in 2010 voor de liefde naar Oosterhout. Eerst vond hij carnaval maar een aparte gewoonte, nu is hij zo gek op het feest dat hij twee carnavalsnummers uitbracht.
‘Worstenbroodje’ maakte Okonkwo in coronatijd, ‘Hoempapa hoempapa’ kwam vorig jaar uit. “Ik wil Brabant trots maken”, zei hij toen tegen RTL Nieuws over zijn muzikale bijdrage. En dat doet hij zeker, want zo veel liedjes over zijn favoriete snack - én die van zijn provinciegenoten - bestaan er niet.
Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest
20:17Antoin Peeters verklaart lange afwezigheid: 'Ik heb een hypofysetumor'
14:27De Bondgenoten start donderdag op een ander tijdstip en dit is waarom
13:44Video: Teunie de Brouwer over spannende cliffhanger Gooische Vrouwen