TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over vijf dagen viert het zuiden eindelijk weer carnaval in volle glorie. Alle reden om een derde seizoen van Carnavalshart uit te zenden, met vrolijke en hartverwarmende verhalen van bekende en onbekende feestgangers.
De serie volgt als eerste de Nigeriaanse Samuel Okonkwo. De afropopartiest verhuisde in 2010 voor de liefde naar Oosterhout. Eerst vond hij carnaval maar een aparte gewoonte, nu is hij zo gek op het feest dat hij twee carnavalsnummers uitbracht.
‘Worstenbroodje’ maakte Okonkwo in coronatijd, ‘Hoempapa hoempapa’ kwam vorig jaar uit. “Ik wil Brabant trots maken”, zei hij toen tegen RTL Nieuws over zijn muzikale bijdrage. En dat doet hij zeker, want zo veel liedjes over zijn favoriete snack - én die van zijn provinciegenoten - bestaan er niet.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug