TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat blijkt uit een kandidatenoproep op de website van de zender.
Het nieuwe woningprogramma Kopen Of Slopen speelt in op de krappe woningmarkt en gaat stellen en gezinnen helpen in hun allerlaatste poging om een huis te bemachtigen. Drie maanden worden zij begeleid door een topteam van makelaars dat speciaal hun tijd vrijmaakt voor deze show. Tegelijkertijd stelt een team van professionele architecten een plan op om de huidige woning aan te passen naar de woonwensen van de deelnemers, zodat ze er misschien nog wel jaren kunnen blijven wonen.
Wordt er binnen drie maanden een nieuwe woning gevonden? Dan ligt de keus bij de deelnemers: wordt er verhuisd of toch verbouwd, gekocht of toch gesloopt? Mocht de woningmarkt alsnog toch te krap blijken, gaat automatisch de sloop erin, zo blijkt uit de eerste beschrijving.
Is dit nu echt aan jou besteed? Je kunt je nog opgeven.
Wanneer Kopen Of Slopen te zien is, is vooralsnog niet bekend.
Partnerbijdrage
Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over
08:57De TV van gisteren: kijkers laten massaal van zich horen na start Hitster en Nederlands Domste op Super Saturday
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The Streamers live in Ziggo Dome 2026, The Gunman
10:52De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2 voor 12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'