TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken ontvangt Beau van Erven Dorens twee gasten in warme, zomerse oorden. Voor de Casa di Beau Winterspecial pakt de programmamaker het anders aan: hij verwelkomt in het Italiaanse Trentino maar liefst drie prominenten voor een goed gesprek.
Voetbalcoach Maurice Steijn heeft heel wat meegemaakt het afgelopen jaar, na zijn ontslag bij Ajax. Voor Gordon was 2023 zowel zakelijk als privé ook geen topjaar. Zijn liefdesrelatie met verloofde Gavin Rosario kende een pijnlijk en publiekelijk breed uitgemeten einde. Daarnaast verlengde Talpa zijn presentatiecontract niet.
Wat dat betreft is Ruben Nicolai als derde gast een ietwat vreemde eend in de bijt. De presentator heeft met tv-hits als The Masked Singer juist een uiterst succesvol jaar achter de rug.
Casa di Beau Winterspecial is op zondag 7 januari vanaf 21:20 uur te zien op RTL4. De special is eenmalig.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten