TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Normaal gesproken ontvangt Beau van Erven Dorens twee gasten in warme, zomerse oorden. Voor de Casa di Beau Winterspecial pakt de programmamaker het anders aan: hij verwelkomt in het Italiaanse Trentino maar liefst drie prominenten voor een goed gesprek.
Voetbalcoach Maurice Steijn heeft heel wat meegemaakt het afgelopen jaar, na zijn ontslag bij Ajax. Voor Gordon was 2023 zowel zakelijk als privé ook geen topjaar. Zijn liefdesrelatie met verloofde Gavin Rosario kende een pijnlijk en publiekelijk breed uitgemeten einde. Daarnaast verlengde Talpa zijn presentatiecontract niet.
Wat dat betreft is Ruben Nicolai als derde gast een ietwat vreemde eend in de bijt. De presentator heeft met tv-hits als The Masked Singer juist een uiterst succesvol jaar achter de rug.
Casa di Beau Winterspecial is op zondag 7 januari vanaf 21:20 uur te zien op RTL4. De special is eenmalig.
Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'