TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De vier overgebleven kandidaten gaan naar het Hoge Noorden, voor de halve finale in Noorwegen. Daar gaan ze aan de slag met een lokaal gerecht: lam met crème van paddenstoelen en coquilles.
Jurylid Soenil Bahadoer is sterrenchef met zijn eigen restaurant De Lindehof in het Brabantse Nuenen. Zijn missie is om Nederland gastronomisch te vernieuwen, zegt hij tegen de culinaire site De Tuin van Holland. “Ik probeer te vernieuwen voor mezelf, om mijn identiteit neer te zetten en om anders te zijn", aldus Soeniel.
"Maar ik doe dit ook voor mijn medewerkers, restaurant en gasten. Je wilt niet vasthouden aan de klassieke gerechten. Koken is nu eenmaal revolutie maken en dat heb ik gedaan. Ik heb alle deuren opengezet en ben er zover mee gekomen. Nederland kan dat wel gebruiken.”
Celebrity MasterChef Nederland is iedere woensdag vanaf 20:30 uur te zien op Net5.
Vanavond op TV: Bed & breakfast, Baking it, The Meg
06:00Advent dag 9 | Win 1 van de 3 vrolijke kerstschalen van Blond Amsterdam
18:25Churandy Martina over ‘oneerlijke’ Expeditie Robinson-proef: 'Ik kon niets doen'
15:39Dit vinden kijkers van Videoland Original Vals Spel
13:32Videoland deelt eerste beelden van House of Villains