TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De vier overgebleven kandidaten gaan naar het Hoge Noorden, voor de halve finale in Noorwegen. Daar gaan ze aan de slag met een lokaal gerecht: lam met crème van paddenstoelen en coquilles.
Jurylid Soenil Bahadoer is sterrenchef met zijn eigen restaurant De Lindehof in het Brabantse Nuenen. Zijn missie is om Nederland gastronomisch te vernieuwen, zegt hij tegen de culinaire site De Tuin van Holland. “Ik probeer te vernieuwen voor mezelf, om mijn identiteit neer te zetten en om anders te zijn", aldus Soeniel.
"Maar ik doe dit ook voor mijn medewerkers, restaurant en gasten. Je wilt niet vasthouden aan de klassieke gerechten. Koken is nu eenmaal revolutie maken en dat heb ik gedaan. Ik heb alle deuren opengezet en ben er zover mee gekomen. Nederland kan dat wel gebruiken.”
Celebrity MasterChef Nederland is iedere woensdag vanaf 20:30 uur te zien op Net5.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Joris' kerstboom, Kerst met de familie Meiland, Gremlins
00:01Advent dag 24 I Win 2x2 bioscooptickets voor Vue Cinemas
14:41Sleepers krijgt een vierde en laatste seizoen
14:14De topserie Dag & Nacht krijgt een vierde seizoen!
13:43Eva Jinek sluit 2025 af met twee leuke specials