TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Haagse was een opvallende verschijning met haar tatoeages en riep dingen als 'krijg de cholera!'. Het werd al snel duidelijk dat het huwelijk met Henk tot mislukken gedoemd was, de huwelijksreis naar Turkije was bijna pijnlijk om te zien.
Het hoogtepunt van de reis was toen Chantal een plaatselijke snackbar kennis liet maken met een patatje Kapsalon. Bij thuiskomst was duidelijk dat het huwelijk op de klippen was gelopen maar Chantal gaf de hoop op een nieuwe liefde niet op. En die heeft ze nu gevonden.
Tegen RTL Boulevard zegt ze: "„Ik ben helemaal verliefd, tot over mijn oren. Ik had het nooit verwacht! En als je het niet meer verwacht en niet meer wil, dan gebeurt het gewoon en komt het op je pad. Het is héél erg leuk." Chantal wil nog niet zeggen om welk heerschap het gaat omdat de liefde nog zo pril is. Ze wil alleen kwijt dat hij uit Den Haag komt.
Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak
19:40Alle genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026 op een rij
19:35Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
19:30De drie genomineerden voor de Televizier-Ring Impact 2026 zijn bekend
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026