TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Haagse was een opvallende verschijning met haar tatoeages en riep dingen als 'krijg de cholera!'. Het werd al snel duidelijk dat het huwelijk met Henk tot mislukken gedoemd was, de huwelijksreis naar Turkije was bijna pijnlijk om te zien.
Het hoogtepunt van de reis was toen Chantal een plaatselijke snackbar kennis liet maken met een patatje Kapsalon. Bij thuiskomst was duidelijk dat het huwelijk op de klippen was gelopen maar Chantal gaf de hoop op een nieuwe liefde niet op. En die heeft ze nu gevonden.
Tegen RTL Boulevard zegt ze: "„Ik ben helemaal verliefd, tot over mijn oren. Ik had het nooit verwacht! En als je het niet meer verwacht en niet meer wil, dan gebeurt het gewoon en komt het op je pad. Het is héél erg leuk." Chantal wil nog niet zeggen om welk heerschap het gaat omdat de liefde nog zo pril is. Ze wil alleen kwijt dat hij uit Den Haag komt.
Partnerbijdrage
Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling
08:34De TV van gisteren: Gordon krijgt opeens lof van Vandaag Inside-kijkers
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, Boerderij Van Dorst, Glass
21:33Familie Schouten geeft update na Ik Vertrek: 'Als we dit vooraf hadden geweten...'
19:40Gerard Joling geraakt door interview met René Froger bij Renze: 'Ik heb met niemand ruzie'