TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met haar show Chantals Pyjama Party, waarin deelnemers uit het publiek in pyjama een reis kunnen winnen, is Chantal Janzen een belangrijk gezicht voor RTL 4 in het weekend.
Inmiddels beslaat haar televisiecarrière als presentatrice naast acteren en zingen meer dan twee decennia, met het Eurovisie Songfestival van 2021 in Rotterdam misschien wel als hoogtepunt. Janzen debuteerde in 2003 als jurylid bij talentenjacht D’r op of d’r onder. Daarna presenteerde ze twee jaar later het derde seizoen van Idols samen met Martijn Krabbé.
Vanaf dat moment was Janzen elk jaar met verschillende programma’s op tv te zien. Op haar cv staan opvallend vaak talentenjachten. Ook op de Duitse televisie, waar ze sinds 2021 te zien is als jurylid van Das Supertalent.
Floortje Dessing geeft teken van leven op beladen dag
10:26GTST verrast met dreigende video over teruglopende kijkcijfers
10:14De TV van gisteren: De Verraders houdt kijkers Only Joling niet vast
06:47Vanavond op TV: Adieu God?, Make up your mind, Addams Family Values
17:01Dit nieuwe programma vervangt Bed & Breakfast na het Songfestival