TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar show Chantals Pyjama Party, waarin deelnemers uit het publiek in pyjama een reis kunnen winnen, is Chantal Janzen een belangrijk gezicht voor RTL 4 in het weekend.
Inmiddels beslaat haar televisiecarrière als presentatrice naast acteren en zingen meer dan twee decennia, met het Eurovisie Songfestival van 2021 in Rotterdam misschien wel als hoogtepunt. Janzen debuteerde in 2003 als jurylid bij talentenjacht D’r op of d’r onder. Daarna presenteerde ze twee jaar later het derde seizoen van Idols samen met Martijn Krabbé.
Vanaf dat moment was Janzen elk jaar met verschillende programma’s op tv te zien. Op haar cv staan opvallend vaak talentenjachten. Ook op de Duitse televisie, waar ze sinds 2021 te zien is als jurylid van Das Supertalent.
Op deze dag is het nieuwe seizoen van De Hygiënepolitie te zien bij SBS6
15:54'Deze B&B Vol Liefde-date had ik gelijk op vliegtuig terug gezet'
14:35Casa di Beau terug naar Italië: vanaf deze dag te zien
13:54Deze podcast over De Schatkamer is de ultieme luistertip voor televisiefans
13:43De Augurkenkoning vanaf deze datum terug op RTL4