TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar show Chantals Pyjama Party, waarin deelnemers uit het publiek in pyjama een reis kunnen winnen, is Chantal Janzen een belangrijk gezicht voor RTL 4 in het weekend.
Inmiddels beslaat haar televisiecarrière als presentatrice naast acteren en zingen meer dan twee decennia, met het Eurovisie Songfestival van 2021 in Rotterdam misschien wel als hoogtepunt. Janzen debuteerde in 2003 als jurylid bij talentenjacht D’r op of d’r onder. Daarna presenteerde ze twee jaar later het derde seizoen van Idols samen met Martijn Krabbé.
Vanaf dat moment was Janzen elk jaar met verschillende programma’s op tv te zien. Op haar cv staan opvallend vaak talentenjachten. Ook op de Duitse televisie, waar ze sinds 2021 te zien is als jurylid van Das Supertalent.
Partnerbijdrage
Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’
20:06Kijkers lovend over Antoinette Hertsenberg als vervanger van zieke Eva Jinek
17:50Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa