TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met haar show Chantals Pyjama Party, waarin deelnemers uit het publiek in pyjama een reis kunnen winnen, is Chantal Janzen een belangrijk gezicht voor RTL 4 in het weekend.
Inmiddels beslaat haar televisiecarrière als presentatrice naast acteren en zingen meer dan twee decennia, met het Eurovisie Songfestival van 2021 in Rotterdam misschien wel als hoogtepunt. Janzen debuteerde in 2003 als jurylid bij talentenjacht D’r op of d’r onder. Daarna presenteerde ze twee jaar later het derde seizoen van Idols samen met Martijn Krabbé.
Vanaf dat moment was Janzen elk jaar met verschillende programma’s op tv te zien. Op haar cv staan opvallend vaak talentenjachten. Ook op de Duitse televisie, waar ze sinds 2021 te zien is als jurylid van Das Supertalent.
Partnerbijdrage
De streamingtip van de week: BASTA op Videoland
11:41Pierre van Hooijdonk stopt als vaste analist bij NOS Sport
11:17Zorg uit Handen maakt comeback op televisie: dit is de startdatum
11:14Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien