TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met haar show Chantals Pyjama Party, waarin deelnemers uit het publiek in pyjama een reis kunnen winnen, is Chantal Janzen een belangrijk gezicht voor RTL 4 in het weekend.
Inmiddels beslaat haar televisiecarrière als presentatrice naast acteren en zingen meer dan twee decennia, met het Eurovisie Songfestival van 2021 in Rotterdam misschien wel als hoogtepunt. Janzen debuteerde in 2003 als jurylid bij talentenjacht D’r op of d’r onder. Daarna presenteerde ze twee jaar later het derde seizoen van Idols samen met Martijn Krabbé.
Vanaf dat moment was Janzen elk jaar met verschillende programma’s op tv te zien. Op haar cv staan opvallend vaak talentenjachten. Ook op de Duitse televisie, waar ze sinds 2021 te zien is als jurylid van Das Supertalent.
Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk
18:43Nederland doet definitief niet mee aan het Eurovisie Songfestival 2026