TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen presenteert een show met muziek, spellen, prijzen en publiek in pyjama. Iedereen in de zaal maakt kans om mee te doen en als winnaar meteen op reis te gaan in nachtoutfit.
Het idee voor de show kreeg Janzen toen ze in 2019 in het Prinses Máxima Centrum de zestienjarige Kiki ontmoette. Het zieke meisje was naar Chantals Pyjama Party in de Ziggo Dome geweest. “Ze zei: dit was zo leuk, dit moet je ook op televisie doen”, vertelt Janzen aan het ANP.
Het zette haar aan het denken over hoe ze dat moest aanpakken. “Het is altijd mijn droom geweest om een familiespelshow te presenteren. Ik dacht: dat combineer ik met mensen in pyjama.” De presentatrice is de inmiddels overleden Kiki, die ook in Over mijn lijk te zien was, nog altijd dankbaar.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Studio sport voetbal, Sicario
11:39Tina Nijkamp sneert naar Angela de Jong: 'Erger ik me aan' (video)
10:25Dan Karaty schrikt van accordeonisten in Got Talent: 'Een nachtmerrie'
09:31De TV van gisteren: Astrid Joosten verslaat De Slimste Mens op vrijdagavond
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Premiejagers, Bandidas