TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen presenteert een show met muziek, spellen, prijzen en publiek in pyjama. Iedereen in de zaal maakt kans om mee te doen en als winnaar meteen op reis te gaan in nachtoutfit.
Het idee voor de show kreeg Janzen toen ze in 2019 in het Prinses Máxima Centrum de zestienjarige Kiki ontmoette. Het zieke meisje was naar Chantals Pyjama Party in de Ziggo Dome geweest. “Ze zei: dit was zo leuk, dit moet je ook op televisie doen”, vertelt Janzen aan het ANP.
Het zette haar aan het denken over hoe ze dat moest aanpakken. “Het is altijd mijn droom geweest om een familiespelshow te presenteren. Ik dacht: dat combineer ik met mensen in pyjama.” De presentatrice is de inmiddels overleden Kiki, die ook in Over mijn lijk te zien was, nog altijd dankbaar.
Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen