TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen presenteert een show met muziek, spellen, prijzen en publiek in pyjama. Iedereen in de zaal maakt kans om mee te doen en als winnaar meteen op reis te gaan in nachtoutfit.
Het idee voor de show kreeg Janzen toen ze in 2019 in het Prinses Máxima Centrum de zestienjarige Kiki ontmoette. Het zieke meisje was naar Chantals Pyjama Party in de Ziggo Dome geweest. “Ze zei: dit was zo leuk, dit moet je ook op televisie doen”, vertelt Janzen aan het ANP.
Het zette haar aan het denken over hoe ze dat moest aanpakken. “Het is altijd mijn droom geweest om een familiespelshow te presenteren. Ik dacht: dat combineer ik met mensen in pyjama.” De presentatrice is de inmiddels overleden Kiki, die ook in Over mijn lijk te zien was, nog altijd dankbaar.
NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade
08:16Geen vervolg voor Talent Unplugged op SBS6