TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen presenteert een show met muziek, spellen, prijzen en publiek in pyjama. Iedereen in de zaal maakt kans om mee te doen en als winnaar meteen op reis te gaan in nachtoutfit.
Het idee voor de show kreeg Janzen toen ze in 2019 in het Prinses Máxima Centrum de zestienjarige Kiki ontmoette. Het zieke meisje was naar Chantals Pyjama Party in de Ziggo Dome geweest. “Ze zei: dit was zo leuk, dit moet je ook op televisie doen”, vertelt Janzen aan het ANP.
Het zette haar aan het denken over hoe ze dat moest aanpakken. “Het is altijd mijn droom geweest om een familiespelshow te presenteren. Ik dacht: dat combineer ik met mensen in pyjama.” De presentatrice is de inmiddels overleden Kiki, die ook in Over mijn lijk te zien was, nog altijd dankbaar.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week