Claudia de Breij brengt een eerbetoon aan Heintje Davids
Claudia de Breij eert Heintje Davids, de koningin van de comeback, in een mini-musical. De zangeres wordt vaak afgeschilderd als een triest persoon, omdat ze maar geen afscheid kon nemen van het podium. Het werd zelfs een begrip: het heintjedavidseffect.
Claudia de Breij
De Breij laat in Hier ben ik een heel andere kant van Davids zien. Zij vindt de zangeres juist een doorzetter, iemand die ondanks haar slechte start - haar vader vond haar ‘te dik en te klein’ voor het theater - en verliezen in de Tweede Wereldoorlog, toch hoopvol bleef. En iemand die onverminderd populair was bij haar publiek.
De Breij vertelt over het tragische leven van Davids en zingt enkele van haar liedjes. Die vult ze aan met eigen nummers, waaronder een nieuwe versie van haar hit ‘Mag ik dan bij jou’.

Alles over Pathé Thuis

Geef je mening in het TVgids.nl kijkerspanel

Formule 1 volg je hier

Knokken geblazen: de beste actiefilms
Tips voor jou
Gerelateerd nieuws

Een Huis Vol keert terug op de buis met een nieuw gezin

De TV van gisteren: Prima start voor Reizen Waes Wereldsteden

De TV van gisteren: NPO1 overtuigt met Ten Minste Houdbaar Tot en The Great British Bake Off

Alexia Putellas en haar Spaanse elftal nemen het op tegen Finland

Floortje Dessing reist in deze herhaling af naar Slovenië
