TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op 29 maart begint in het Centraal Museum in Utrecht de kunsttentoonstelling Good Mom/Bad Mom over de mythes van het moederschap. Op de expositie is ook een van de laatste werken te zien van Louise Bourgeois, de Franse kunstenares die in 2010 is overleden.
Bourgeois is vooral bekend door haar sculpturen van enorme spinnen, maar maakte ook schilderijen, grafische kunst en installaties en verkende in haar rijke oeuvre thema's als seksualiteit, het lichaam, de dood en het onderbewuste.
In de documentaire Louise Bourgeois - Mijn Lichaam, Mijn Sculptuur geeft de Belgische regisseur Marie-Eve De Grave een overzicht van het werk en het persoonlijke leven van de feministische kunstenares, begeleid door geluidsopnames en fragmenten uit haar persoonlijke archief.
Louise Bourgeois - Mijn Lichaam, Mijn Sculptuur zie je op dinsdag 25 maart 2025 vanaf 22:40 uur op NPO 2.
Gover Meit doet gooi naar de winst in De Slimste Mens België
08:55De TV van gisteren: Olcay Gulsen zwaait af in De Oranjezomer
08:52Ik Vertrek voor de Liefde binnenkort alsnog op televisie te zien
19:32Opnames nieuw seizoen Het Familiediner met Bert van Leeuwen gestart
16:22Waarom is er volgende week geen MAX Vakantieman?