TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Vlaamse broers Staf en Mathias Coppens ontvangen in Code van Coppens steeds twee Nederlandse duo's die zo snel mogelijk uit een escaperoom moeten ontsnappen.
In de derde aflevering van Code van Coppens strijden Thomas Cammaert en Sanne Wallis de Vries tegen Wolter Kroes en Frans Duijts. Wie weet het snelst te ontsnappen uit de kamer vol met ingewikkelde puzzels?
De escaperoom staat deze keer in het teken van de Middeleeuwen. Een beul heeft het voorzien op de duo's. Ze moeten samenwerken om heelhuids uit de kerker te komen. Wie de snelste tijd weet neer te zetten, wint de aflevering. En dat de duo's daarvoor alles uit zichzelf moeten halen, weten ook Martien Meiland en Britt Dekker. Dit olijke SBS-stel gingen in de eerste aflevering letterlijk door het vuur voor elkaar én het spel. Bekijk hieronder hoe dat eraan toeging.
Yvonne Coldeweijer maakt comeback met dagelijkse show op Net5
14:05Dit kun je allemaal verwachten van het Eurovisie Songfestival 2025
13:54Zijn Svea en Joey na de opnames van Married at First Sight nog samen?
13:24Zo loopt het eerste seizoen van I Kissed a Girl op Videoland af
10:28Rachel Rosier vertrekt bij Het Sinterklaasjournaal