TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Belgische broertjes Staf en Mathias Coppens hebben in Code van Coppens een tropische escaperoom ingericht. Zogenaamd op het relaxte Aruba wacht de Nederlandse deelnemers een allesbehalve ontspannen avontuur.
Het eerste team bestaat uit singer-songwriters Hannah Mae en Sera; hun collega Billy Dans en hockeyster Noor Omrani vormen team 2. Hun missie begint op een gammele ambulanceboot, waarmee ze de overlevenden van een haaienaanval in veiligheid moeten brengen.
Het bloeddorstige beest duikt ook op als de teams in een haaienkooi het water in worden getakeld. Het is zaak om koel te blijven als ze oog in oog komen met de levensgevaarlijke haai. Ten slotte krijgen de twee teams te maken met een gewonde surfer, die ze veilig het strand op moeten krijgen.
Deze aflevering van Code van Coppens is op zondag 18 mei 2025 om 20:30 uur te zien op SBS6.
Dit programma vervangt Eva op NPO1
15:39MAFS: Dennis vindt Stefan emotioneel onderontwikkeld
14:25Tina Nijkamp: 'Ik zou André Hazes afraden dit te doen'
13:29Chantal Janzen: 'Welke jurk ik aan ga doen bij de puntentelling van het Songfestival?'
12:53Gordon gaat tóch naar Vandaag Inside: dit is wanneer