TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klaus Mäkelä is Twan Huys' laatste seizoensgast. Mäkelä is de Max Verstappen van de klassieke muziek. Het Concertgebouworkest ging een lange termijn samenwerking aan met het 27-jarige Finse natuurtalent. Vorig jaar werd hij artistiek partner, om in 2027 door te groeien naar chef-dirigent.
De jonge maestro was zeer vereerd met het vertrouwen van de musici: "Je hoeft de klank van het Concertgebouworkest maar één keer te horen om hem voor altijd te bewonderen." In filmpjes op de website van het orkest maakte Mäkelä zijn muzikale plannen voor het nieuwe seizoen bekend.
Met glinsters in zijn ogen en een vurig betoog bij elk muziekstuk, waarom hij juist dát stuk gekozen heeft. Behalve goede adviezen voor de studenten neemt hij ook negentig muzikanten mee.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’