TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De auto-industrie is de grote trots en pijler van de Duitse economie, maar de vraag is hoe lang nog. De traditionele Duitse automerken worstelen met de omschakeling naar elektrisch rijden en worden wereldwijd ingehaald door vooral Chinese merken met hippe, moderne modellen. Het is voor Ola Källanius dan ook niet de makkelijkste tijd om CEO te zijn van Mercedes-Benz.
Källanius is te gast bij Twan Huys in College Tour, waar hij ook ingaat op de concurrentie met China. Het opwerpen van barrières voor de Chinese fabrikanten lijkt hem een slecht idee, want net als de andere Duitse automerken heeft Mercedes China hard nodig. Bijna 40 procent van de autoverkopen van Mercedes vindt plaats in China en 15 procent van de aandelen is in Chinese handen.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten