TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De auto-industrie is de grote trots en pijler van de Duitse economie, maar de vraag is hoe lang nog. De traditionele Duitse automerken worstelen met de omschakeling naar elektrisch rijden en worden wereldwijd ingehaald door vooral Chinese merken met hippe, moderne modellen. Het is voor Ola Källanius dan ook niet de makkelijkste tijd om CEO te zijn van Mercedes-Benz.
Källanius is te gast bij Twan Huys in College Tour, waar hij ook ingaat op de concurrentie met China. Het opwerpen van barrières voor de Chinese fabrikanten lijkt hem een slecht idee, want net als de andere Duitse automerken heeft Mercedes China hard nodig. Bijna 40 procent van de autoverkopen van Mercedes vindt plaats in China en 15 procent van de aandelen is in Chinese handen.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)