televisie
Tim Hofman over nasleep #BOOS-video in College Tour
Judith Regeling
  ·     ·  LAATSTE UPDATE: 24-04-22 10:45

Presentator Tim Hofman is de eerste gast in het nieuwe seizoen van College Tour. Hij werd eerder dit jaar uitgeroepen tot invloedrijkste persoon in de Nederlandse media. En dat is niet voor niets.
Tim Hofman
Met zijn YouTube-kanaal BOOS weet Hofman regelmatig het nieuws te halen. Zo maakte hij veelbesproken afleveringen over het kinderpardon, de mondkapjesdeal van Sywert van Lienden en het seksueel overschrijdend gedrag bij The Voice of Holland. Naar die laatste aflevering keken zo'n tien miljoen mensen. Met presentator Twan Huys en de studenten praat Hofman voor het eerst over de totstandkoming en de nasleep van zijn best bekeken programma ooit.
College Tour
Verder dit seizoen zijn onder anderen oud-schaatser Ireen Wüst en Christine Lagarde, president van de Europese Centrale Bank, te gast.

Alles over Pathé Thuis

Mis niets van de Gouden Televizier-Ring 2022

Formule 1 volg je hier

Knokken geblazen: de beste actiefilms
Gerelateerd nieuws

Taco Dibbits en Joris Bijdendijk sluiten reis af in Frankrijk

Dichter des Vaderlands Lieke Marsman over de dood in Zomergasten

Een sprookjesachtige avondwandeling met Dieuwertje Blok

De kracht van Telstar in 2Doc: Tussen Vis en Staal

De documentaire Licht in herhaling
