TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie jaar geleden maakte Olcay Gulsen de overstap van RTL naar Talpa. Ze zou hier toen - naar eigen zeggen - aan de slag gaan met 'leukere programma's'. Nu blijkt dat hier een einde aan komt: haar contract wordt namelijk niet verlengd.
Olcay vertelt in een interview met VARAgids dat ze er niet rouwig om is. "Mijn contract loopt eind dit jaar af en wordt niet verlengd. Dat wil ik ook niet. Ik heb er niet zoveel gedaan. Ik ben niet het succesnummer van Talpa."
De presentatrice had eigenlijk wel iets meer verwacht van haar tijd bij Talpa. "De bedoeling was dat ik meer programma's voor Net5 zou gaan maken. Maar daar kijkt niemand naar, dus dat is helaas niet gelukt." Volgens Olcay past Talpa toch niet zo goed bij haar als vooraf gedacht. "Mijn profiel past in de basis niet bij Talpa. Ik kan geen vier titels noemen die ergens over gaan. Ik hoef ook niet per se tien programma's op tv te maken, die urgentie voel ik niet."
Olcay hoeft gelukkig niet stil te zitten, want binnenkort start haar nieuwe programma Fatale Liefde. Hierin gaat ze in gesprek met slachtoffers van partnergeweld. Dit programma maakte ze voor KRO-NCRV, terwijl ze nog bij Talpa onder contract stond. "Dat is een bewuste keuze. Omdat ik bij mijn overstap van RTL naar Talpa heb uitonderhandeld dat ik nog steeds programma's voor de publieke omroep mag presenteren." De presentatrice wil niet alleen maar bezig zijn met entertainment. "Ik wil ook bezig zijn met verdiepende series of onderwerpen waarvan ik zelf iets kan leren." Dat heeft Olcay dus nu gedaan met Fatale Liefde.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days