TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Weinig deelnemers in Daar Gaan Ze Weer zijn zo spraakmakend als Jacobien. De Amsterdamse kocht samen met haar man Arjen een stuk land in Zuid-Italië. Niet alle kijkers zijn fan van haar sterke karakter en de uitvallen naar haar man.
In een interview met De Telegraaf vertelde ze hier over. "Ik kan natuurlijk kattig zijn, maar Arjen is wel de liefde van mijn leven en mijn beste vriend." Dat zit dus wel goed. Nu in de laatste aflevering van Daar Gaan Ze Weer te zien is dat hun villa zo goed als af is, lijkt de kans dat het gezin ooit nog terugkeert naar Nederland klein, zo onthulde ze in hetzelfde interview. "Ik mis heel weinig, we zijn heel content hier. Als je te veel mist moet je ook overwegen of het emigreren wel de juiste keuze is geweest."
De slotaflevering van Daar Gaan Ze Weer is op dinsdag 28 mei vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje