TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Amerikaanse illusionist David Blaine reist in deze nieuwe reeks de wereld rond op zoek naar inspiratie voor nieuwe stunts.
Hij bezoekt onder andere het Noordpoolgebied, Japan, India en Zuid-Afrika en kijkt daar de kunst af bij mensen die jarenlange training hebben gehad om uit te blinken in de gevaarlijke dingen die zij doen. Lukt het Blaine in korte tijd te leren hoe hij onder het ijs zwemt in het Noordpoolgebied, vuur te weerstaan of te stoeien met bijen, schorpioenen en slangen?
De reeks start met Brazilië. In de miljoenenstad Rio de Janeiro laat Blaine zich inspireren door vuurkunstenaars en experts op het gebied van duiken vanaf grote hoogte. Vervolgens zet de illusionist zichzelf in brand en springt hij van een brug. Als dat maar goed gaat.
De eerste aflevering van David Blaine: Do Not Attempt zie je op zondag 23 maart 2025 vanaf 20:50 uur op National Geographic.
Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman in gesprek met Talpa over programma bij NET5
12:01'Dit maakt Het Verhaal van Nederland zo'n succes'
11:05Zien we Nance Coolen binnenkort terug op televisie?
10:34Zien: Zo vieren de families uit Een Huis Vol Pasen dit jaar
09:08Video: Van Oh Oh Cherso naar Dutchie Shore: Sterretje geeft zijn ongezouten mening