TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL4 laat aan RTL Boulevard weten wat er dan is bedacht.
In I Can See Your Voice is het altijd aan een panel en een bekende gastartiest en zijn fan om te raden welke kandidaten echt kunnen zingen en welke totaal niet. Voorgaande seizoen schoven Marieke Elsinga, Edsilia Rombley, Fred van Leer én Danny de Munk aan in dit panel, maar komend seizoen ziet de formatie er elke week weer anders uit. RTL werkt namelijk met een vliegende keep. "Wekelijks neemt een andere BN'er plaats naast het vaste panel, bestaande uit Marieke, Edsilia en Fred", aldus RTL.
Welke artiesten zich daarvoor geroepen voelen, blijft nog even de vraag. Dit wordt binnenkort onthuld.
De afwezigheid van Danny de Munk komt niet als verrassing. De musicalster wordt namelijk verdacht van het verkrachten van een vrouw met wie hij samenwerkte bij de musical Ciske de Rat. Ondanks dat Danny de Munk nog altijd stellig ontkent, besloot RTL wel in te grijpen. "Het onderzoek naar de aangifte valt samen met de start van de opnameperiode van een nieuw seizoen I Can See Your Voice. We hebben het met Danny besproken en zijn het er met elkaar over eens dat hij onder deze omstandigheden niet zal deelnemen aan het programma", liet de zender toen weten.
Wanneer het programma terugkeert, is vooralsnog niet bekend.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?