TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na vijf seizoenen en versies met bekende Nederlanders en speciale kerstafleveringen is het weer tijd voor iets nieuws. Normaal gesproken voeren eenlingen de opdrachten uit. Maar in De Alleskunner Duo's nemen ditmaal 130 kandidaten verdeeld over 65 tweetallen het tegen elkaar op.
Het zijn allerlei soorten duo's. Sommigen hebben bekende beroepen en werken bijvoorbeeld in de verpleging. Maar er zitten ook opvallende beroepen of hobby's bij zoals vogelaars, volkszangers, brandweermannen, spelletjesfanaten en paaldansers.
De nieuwe opzet betekent dat de duo's elke opdracht goed moeten samenwerken om niet laatste te worden. Wie wel achteraan eindigt, moet immers naar huis en wordt met een snijdend commentaar van de vaste voice-over Frank Lammers weggestuurd.
De Alleskunner Duo's is vanaf 15 maart 2025 iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op SBS6.
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO