TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ieder seizoen van De Alleskunner bestaat uit 99 spelrondes en is vooral een grote oefening in uithoudingsvermogen. De kandidaten moeten voortdurend scherp zijn en snel kunnen schakelen als de volgende beproeving zich aandient. Breinbrekers, fysieke beproevingen en ogenschijnlijk eenvoudige spelletjes wisselen elkaar in rap tempo af.
Deze week doen de makers een beroep op de timing en het coördinatievermogen van de veertig spelers die nog in de race zijn. Zo moeten de kandidaten exact één kilometer proberen te fietsen. Ook wagen ze zich aan een op het oog simpel spelletje: gooi een stukje popcorn in de lucht en vang dit op met de mond.
Over drie weken blijkt wie als winnaar uit de bus komt en mag genieten van de aanlokkelijke hoofdprijs: een jaar gratis leven.
Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
07:51De Reünie krijgt een WK-special
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)
11:16Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)