TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ieder seizoen van De Alleskunner bestaat uit 99 spelrondes en is vooral een grote oefening in uithoudingsvermogen. De kandidaten moeten voortdurend scherp zijn en snel kunnen schakelen als de volgende beproeving zich aandient. Breinbrekers, fysieke beproevingen en ogenschijnlijk eenvoudige spelletjes wisselen elkaar in rap tempo af.
Deze week doen de makers een beroep op de timing en het coördinatievermogen van de veertig spelers die nog in de race zijn. Zo moeten de kandidaten exact één kilometer proberen te fietsen. Ook wagen ze zich aan een op het oog simpel spelletje: gooi een stukje popcorn in de lucht en vang dit op met de mond.
Over drie weken blijkt wie als winnaar uit de bus komt en mag genieten van de aanlokkelijke hoofdprijs: een jaar gratis leven.
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion