TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ieder seizoen van De Alleskunner bestaat uit 99 spelrondes en is vooral een grote oefening in uithoudingsvermogen. De kandidaten moeten voortdurend scherp zijn en snel kunnen schakelen als de volgende beproeving zich aandient. Breinbrekers, fysieke beproevingen en ogenschijnlijk eenvoudige spelletjes wisselen elkaar in rap tempo af.
Deze week doen de makers een beroep op de timing en het coördinatievermogen van de veertig spelers die nog in de race zijn. Zo moeten de kandidaten exact één kilometer proberen te fietsen. Ook wagen ze zich aan een op het oog simpel spelletje: gooi een stukje popcorn in de lucht en vang dit op met de mond.
Over drie weken blijkt wie als winnaar uit de bus komt en mag genieten van de aanlokkelijke hoofdprijs: een jaar gratis leven.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen