TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ieder seizoen van De Alleskunner bestaat uit 99 spelrondes en is vooral een grote oefening in uithoudingsvermogen. De kandidaten moeten voortdurend scherp zijn en snel kunnen schakelen als de volgende beproeving zich aandient. Breinbrekers, fysieke beproevingen en ogenschijnlijk eenvoudige spelletjes wisselen elkaar in rap tempo af.
Deze week doen de makers een beroep op de timing en het coördinatievermogen van de veertig spelers die nog in de race zijn. Zo moeten de kandidaten exact één kilometer proberen te fietsen. Ook wagen ze zich aan een op het oog simpel spelletje: gooi een stukje popcorn in de lucht en vang dit op met de mond.
Over drie weken blijkt wie als winnaar uit de bus komt en mag genieten van de aanlokkelijke hoofdprijs: een jaar gratis leven.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden