TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie de titel wil winnen moet veelzijdig zijn, een duizendpoot. Overal heel goed in zijn is niet belangrijk, het doel is vooral om bij elk spel niet als laatste te eindigen. De veelzijdigheid van de vips wordt in deze aflevering van De Alleskunner VIPS opnieuw uitgebreid getest met de meest uiteenlopende spelen.
Zo gaan ze bellenblazen en pizzadozen vouwen. Ook verstoppen ze een toverlampje en is het de bedoeling dat de zoeker hun lampje niet als eerste vindt.
Er is tevens een opdracht waarbij ze morsecode moeten ontcijferen. Dit is communicatie door middel van lange en korte signalen. Met die signalen kan de boodschapper cijfers, letters en leestekens maken. De code is in 1835 verzonnen door de Amerikaan Samuel Morse om via een telegraaf berichten te kunnen versturen.
De Alleskunner VIPS is iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op SBS6.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten