TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie de titel wil winnen moet veelzijdig zijn, een duizendpoot. Overal heel goed in zijn is niet belangrijk, het doel is vooral om bij elk spel niet als laatste te eindigen. De veelzijdigheid van de vips wordt in deze aflevering van De Alleskunner VIPS opnieuw uitgebreid getest met de meest uiteenlopende spelen.
Zo gaan ze bellenblazen en pizzadozen vouwen. Ook verstoppen ze een toverlampje en is het de bedoeling dat de zoeker hun lampje niet als eerste vindt.
Er is tevens een opdracht waarbij ze morsecode moeten ontcijferen. Dit is communicatie door middel van lange en korte signalen. Met die signalen kan de boodschapper cijfers, letters en leestekens maken. De code is in 1835 verzonnen door de Amerikaan Samuel Morse om via een telegraaf berichten te kunnen versturen.
De Alleskunner VIPS is iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie