TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie de titel wil winnen moet veelzijdig zijn, een duizendpoot. Overal heel goed in zijn is niet belangrijk, het doel is vooral om bij elk spel niet als laatste te eindigen. De veelzijdigheid van de vips wordt in deze aflevering van De Alleskunner VIPS opnieuw uitgebreid getest met de meest uiteenlopende spelen.
Zo gaan ze bellenblazen en pizzadozen vouwen. Ook verstoppen ze een toverlampje en is het de bedoeling dat de zoeker hun lampje niet als eerste vindt.
Er is tevens een opdracht waarbij ze morsecode moeten ontcijferen. Dit is communicatie door middel van lange en korte signalen. Met die signalen kan de boodschapper cijfers, letters en leestekens maken. De code is in 1835 verzonnen door de Amerikaan Samuel Morse om via een telegraaf berichten te kunnen versturen.
De Alleskunner VIPS is iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op SBS6.
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online