TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie de titel wil winnen moet veelzijdig zijn, een duizendpoot. Overal heel goed in zijn is niet belangrijk, het doel is vooral om bij elk spel niet als laatste te eindigen. De veelzijdigheid van de vips wordt in deze aflevering van De Alleskunner VIPS opnieuw uitgebreid getest met de meest uiteenlopende spelen.
Zo gaan ze bellenblazen en pizzadozen vouwen. Ook verstoppen ze een toverlampje en is het de bedoeling dat de zoeker hun lampje niet als eerste vindt.
Er is tevens een opdracht waarbij ze morsecode moeten ontcijferen. Dit is communicatie door middel van lange en korte signalen. Met die signalen kan de boodschapper cijfers, letters en leestekens maken. De code is in 1835 verzonnen door de Amerikaan Samuel Morse om via een telegraaf berichten te kunnen versturen.
De Alleskunner VIPS is iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op SBS6.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden