TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Rob Kamphues presenteerde vorig jaar al De Quizmarathon. Hoewel hij nu opnieuw een quiz leidt, ziet hij zichzelf niet als een echte quizzenman. “Er zijn ontzettend veel goede quizpresentatoren in Nederland. En ik ben er daar niet een van. Dus als je het mij laat doen, doe je dat omdat ik het anders doe. Een beetje gek.”
In De Allesweter VIPS schmiert hij erop los met zijn (min of meer) bekende Nederlanders. Dat zorgt ervoor dat het een lekker chaotisch programma wordt.
Kamphues speelt in zijn vrije tijd ook graag spellen. “Een kaartspel als Bonanza en het dobbelspel Regenwormen, niet al te lang durende spellen waar wel een beetje tactiek bij komt kijken.” In deze derde aflevering legt Kamphues de achttien overgebleven deelnemers weer enkele lastige vragen voor.
De derde aflevering van De Allesweter Vips is op zaterdag 23 augustus 2025 om 21:30 uur te zien op SBS6.
Dit zijn de juryleden van So You Think You Can Dance
08:55De TV van gisteren: kijkers Winter Vol Liefde krijgen rillingen van Gilbert
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Elysium
00:48Komende week in GTST: Hervatte hardvochtigheden en de drieste drie dagen date
18:18Nieuw seizoen Dag & Nacht is vanaf deze datum te zien