TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In juli 2021 maakte Arjen Lubach bekend dat hij voor zijn nieuwe programma op zoek was naar schrijvers. Meer dan drieduizend mensen meldden zich hiervoor aan. Uiteindelijk werden er maar vijftien van hen uitgenodigd.
De strenge selectie heeft blijkbaar de vruchten afgeworpen, want De Avondshow met Arjen Lubach is door het grote succes terug voor een tweede seizoen. Met wederom dagelijkse interviews met mensen uit de cultuur- en mediasector, en experts over actuele onderwerpen.
Dankzij Lubachs vele fans noemt MAX-omroepbaas Jan Slagter het programma zelfs 'een onmisbaar baken in de avond'. In Op1 zei Lubach zelf: "Ik vind interviewen erg leuk omdat ik meer van mezelf kan laten zien, al ben ik lang niet een van de beste interviewers van Nederland."
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?