TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In juli 2021 maakte Arjen Lubach bekend dat hij voor zijn nieuwe programma op zoek was naar schrijvers. Meer dan drieduizend mensen meldden zich hiervoor aan. Uiteindelijk werden er maar vijftien van hen uitgenodigd.
De strenge selectie heeft blijkbaar de vruchten afgeworpen, want De Avondshow met Arjen Lubach is door het grote succes terug voor een tweede seizoen. Met wederom dagelijkse interviews met mensen uit de cultuur- en mediasector, en experts over actuele onderwerpen.
Dankzij Lubachs vele fans noemt MAX-omroepbaas Jan Slagter het programma zelfs 'een onmisbaar baken in de avond'. In Op1 zei Lubach zelf: "Ik vind interviewen erg leuk omdat ik meer van mezelf kan laten zien, al ben ik lang niet een van de beste interviewers van Nederland."
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'
15:19Nieuwe keiharde misdaadserie op Videoland: Rippers
15:04Robbert Rodenburg heeft leuke gasten gestrikt voor seizoen 2 van Open Casa